EN
image/svg+xml

BARANY W MOSie. Repertuar 18-24 października 2019

 

18 października (piątek | Friday)

13.45   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

16.00   PARASITE | GISAENGCHUNG (Bong Joon-ho) KR 2019, 132’

18.30   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

20.45   PORTRET KOBIETY W OGNIU | PORTRAIT DE LA JEUNE FILLE EN FEU

(Céline Sciamma) FR 2019, 120’

 

19 października (sobota | Saturday)

11.30   JOKER | JOKER (Todd Phillips) US 2019, 122'

13.45   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

16.00   PARASITE | GISAENGCHUNG (Bong Joon-ho) KR 2019, 132’

18.30   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

20.45   PORTRET KOBIETY W OGNIU | PORTRAIT DE LA JEUNE FILLE EN FEU

(Céline Sciamma) FR 2019, 120’

 

20 października (niedziela | Sunday)

11.30   JOKER | JOKER (Todd Phillips) US 2019, 122'

13.45   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

16.00   PARASITE | GISAENGCHUNG (Bong Joon-ho) KR 2019, 132’

18.30   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

20.45   PORTRET KOBIETY W OGNIU | PORTRAIT DE LA JEUNE FILLE EN FEU

(Céline Sciamma) FR 2019, 120’

 

21  października (poniedziałek | Monday)

13.45   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

16.00   PARASITE | GISAENGCHUNG (Bong Joon-ho) KR 2019, 132’

18.30   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

20.45   PORTRET KOBIETY W OGNIU | PORTRAIT DE LA JEUNE FILLE EN FEU

(Céline Sciamma) FR 2019, 120’

 

22  października (wtorek | Tuesday)

13.45   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

16.00   PARASITE | GISAENGCHUNG (Bong Joon-ho) KR 2019, 132’

18.30   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

20.45   PORTRET KOBIETY W OGNIU | PORTRAIT DE LA JEUNE FILLE EN FEU

(Céline Sciamma) FR 2019, 120’

 

23  października (środa | Wednesday)

13.45   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

16.00   PARASITE | GISAENGCHUNG (Bong Joon-ho) KR 2019, 132’

18.30   IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA | IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

(Maciej Pieprzyca) PL 2019, 122’

Film prezentowany z angielskimi napisami.

20.45   PORTRET KOBIETY W OGNIU | PORTRAIT DE LA JEUNE FILLE EN FEU

(Céline Sciamma) FR 2019, 120’

 

24 października (czwartek | Thursday)

Sala w Małopolskim Ogrodzie Sztuki nieczynna.