EN
image/svg+xml

PROMOCJA: Ceny szaleją na wszystkie spektakle w styczniu

W związku z Nowym Rokiem tniemy ceny!

Wśród spektakli objętych promocją m.in. chwalona przez krytyków i uwielbiana przez publiczność "Kariera Artura Ui" z rewelacyjnymi rolami Michała Majnicza i Andrzeja Grabowskiego; "Stary Testament-reanimacja" dobrze znanej krakowskiej publiczności cenionej reżyserki Agaty Dudy-Gracz, która specjalnie dla naszego teatru zdecydowała się napisać scenariusz inspirowany Starym Testamentem oraz najnowszy spektakl laureata Paszportu Polityki Michała Borczucha "Czarne papugi".

Stary Testament - Reanimacja

Scenariusz i reżyseria: Agata Duda-Gracz

Premiera: 05.05.2018

Spektakl

Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

Najbliższe terminy
140 min.
> 18

Świetnie znana krakowskiej publiczności Agata Duda-Gracz zdecydowała się specjalnie dla naszego teatru napisać scenariusz inspirowany Starym Testamentem.

Czarne papugi

Reżyseria: Michał Borczuch

Premiera: 16.06.2018

Spektakl

MOS Małopolski Ogród Sztuki - Scena MOS

Najbliższe terminy
75 min.
> 15

Podążamy w nim za oczami głównego bohatera, które – w momencie ekstazy lub ataku serca – odmawiają posłuszeństwa i, odwróciwszy się od świata,zaczynają patrzeć w głąb pozbawionego światła ludzkiego ciała. Z drugiej zaś strony mamy podróż o wiele bardziej „namacalną” – to film z podróży artystów pracujących przy spektaklu do krakowskiego szpitala psychiatrycznego.

 

Kariera Artura Ui

Reżyseria: Remigiusz Brzyk

Premiera: 10.03.2018

Spektakl

Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

Najbliższe terminy
135 min. bez przerwy
> 15

Arturo Ui to drobny gangster. Zaczyna swoją drogę proponując ochronę handlarzom kalafiorów. Szybko jednak, imając się najróżniejszych sposobów, pnie się wyżej. I wyżej. W świat finansjery, wielkiej polityki. W końcu wygrywa wybory. Od kalafiorów do władzy absolutnej.