Kierownictwo, działy, pracownie

 

Kierownik Koordynacji Pracy Artystycznej
Lucyna Marchewczyk 
tel. + 48 12 424 45 19 
e-mail: marchewczyk@teatrwkrakowie.pl

Kierownik Literacki 
Jakub Roszkowski 
tel. + 48 12 424 45 36 
e-mail: roszkowski@teatrwkrakowie.pl

Kierownik Muzyczny
Halina Jarczyk 
tel. + 48 12 424 45 50

Kierownik Archiwum Artystycznego i Biblioteki
dr Diana Poskuta-Włodek 
tel. + 48 12 424 45 18 
e-mail: poskuta@teatrwkrakowie.pl

Kierownik Działu Technicznego
Łukasz Bułas 
tel. + 48 12 424 45 40 
tel. kom. 605 234 238 
e-mail: bulas@teatrwkrakowie.pl

Zastępca Kierownika Działu Technicznego
Elżbieta Wójtowicz-Gularowska 
tel. + 48 12 424 45 40 
e-mail: gularowska@teatrwkrakowie.pl

Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji Społecznej
Agnieszka Ziółkowska 
tel. + 48 12 424 45 49 
fax + 48 12 424 45 03 
e-mail: ziolkowska@teatrwkrakowie.pl

Kierownik Działu Administrowania Majątkiem Teatru
Joanna Poznańska-Wąsik 
tel. + 48 12 424 45 23 
e-mail: wasik@teatrwkrakowie.pl

Główny Specjalista d/s Sprzedaży Usług
Elżbieta Bielik 
tel. + 48 12 424 45 27 
tel. kom. 601 782 121 
e-mail: bielik@teatrwkrakowie.pl

Główny Specjalista d/s Pracowniczych
Zdzisława Florek 
tel. + 48 12 424 45 24 
e-mail: florek@teatrwkrakowie.pl

Główny Specjalista d/s Pozyskiwania Środków 
Ewa Ziencikiewicz
tel. + 48 12 424 45 37 
e-mail: ewazet@teatrwkrakowie.pl

 

Inspektor Ochrony Danych
Asystentka Dyrektora
Magdalena Wasyłeczko
wasyleczko@teatrwkrakowie.pl 
tel. + 48 12 42 44 513


Kierownik Pracowni Elektrycznej
Michał Bystrzycki 
tel. + 48 12 424 45 41 
e-mail: oswietlenie@teatrwkrakowie.pl

Kierownik Pracowni Akustycznej
Rafał Drewniany 
tel. + 48 12 424 45 51

Kierownik Pracowni Perukarskiej 
Elżbieta Orłowska
tel. + 48 12 424 45 31

Kierownik Pracowni Krawieckiej Damskiej: Grażyna Cichy 
Kierownik Pracowni Krawieckiej Męskiej: Stanisława Baran 
Kierownik Pracowni Rekwizytorskiej: Jerzy Gabryel

Główny Brygadier Sceny: Bogdan Wójcik
Brygadier Sceny: Jacek Repetowski
Brygadier garderobianych: Ewa Jędrzejewska-Balicka


Rzemieślnicy Teatralni:

Ślusarz: Wiesław Paszkot, Wiesław Stopa 
Stolarz: Stanisław Chmiel, Grzegorz Sułowski


Uwagi na temat naszej strony internetowej prosimy kierować na adres:
www@teatrwkrakowie.pl