EN

Kierownictwo, działy, pracownie

DZIAŁ KSIĘGOWO - FINANSOWY

Główny księgowy
Katarzyna Kryniger
kryniger@teatrwkrakowie.pl 
tel. + 48 12 424 45 22

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Kierownik Muzyczny
Halina Jarczyk
tel. + 48 12 424 45 50

 
Kierownik Koordynacji Pracy Artystycznej
Lucyna Marchewczyk
tel. + 48 12 424 45 19
e-mail: marchewczyk@teatrwkrakowie.pl 

 
Kierownik Archiwum Artystycznego i Biblioteki
dr hab. Diana Poskuta-Włodek
tel. + 48 12 424 45 18
e-mail: poskuta@teatrwkrakowie.pl 



DZIAŁ LITERACKO-PROGRAMOWY

Kierownik Literacki
Jakub Roszkowski
tel. + 48 12 424 45 36
e-mail: roszkowski@teatrwkrakowie.pl 


DZIAŁ EDUKACJI

Kierownik Działu Edukacji
Marta Pawlik
e-mail: pawlik@teatrwkrakowie.pl 

 

DZIAŁ DS. PRACOWNICZYCH

Kierownik Działu d/s Pracowniczych
Zdzisława Florek
tel. + 48 12 424 45 24
e-mail: florek@teatrwkrakowie.pl 

 
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

ASYSTENTKA DYREKTORA
Magdalena Wasyłeczko
wasyleczko@teatrwkrakowie.pl 
tel. + 48 12 42 44 513

 
SPECJALISTA DS. BHP
Edyta Żurowicz
e-mail: zurowicz@teatrwkrakowie.pl 

 
DZIAŁ AUDIENCE DEVELOPMENT

Zastępca Kierownika Działu Audience Development
Agnieszka Ziółkowska
tel. + 48 12 424 45 49
e-mail: ziolkowska@teatrwkrakowie.pl 

 
Kierownik Zespołu ds. Sprzedaży i Rezerwacji Biletów
Piotr Szczerba
Tel. + 48 12 424 45 28
e-mail: szczerba@teatrwkrakowie.pl 



ZESPÓŁ DS. ORGANIZACJI IMPREZ

Kierownik Zespołu ds. Organizacji Imprez
Elżbieta Bielik
tel. + 48 12 424 45 27
tel. kom. 601 782 121
e-mail: bielik@teatrwkrakowie.pl 

 

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW WIZUALNYCH

Anna Bas
e-mail: bas@teatrwkrakowie.pl 

 

KOORDYNATOR DS. DOSTĘPNOŚCI

Dominika Feiglewicz
tel. 603 235 231
e-mail: feiglewicz@teatrwkrakowie.pl 

 

KANCELARIA TEATRU

Kierownik Kancelarii Teatru
Danuta Madejska
tel. + 48 12 424 45 16
e-mail: kancelaria@teatrwkrakowie.pl 

 

DZIAŁ ADMINISTROWANIA MAJĄTKIEM TEATRU

Kierownik Działu Administrowania Majątkiem Teatru
Joanna Poznańska-Wąsik
tel. + 48 12 424 45 23
e-mail: wasik@teatrwkrakowie.pl 

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Kierownik Działu Technicznego
Łukasz Bułas
tel. + 48 12 424 45 40
tel. kom. 605 234 238
e-mail: bulas@teatrwkrakowie.pl 

 
Kierownik Pracowni Elektrycznej
Maciej Wikłacz
tel. + 48 12 424 45 41
e-mail: oswietlenie@teatrwkrakowie.pl 

 
Kierownik Pracowni Akustycznej
Tomasz Dziedzic
tel. + 48 12 424 45 51
e-mail: dziedzic@teatrwkrakowie.pl 

 
Kierownik Zespołu ds. realizacji przedsięwzięć audiowizualnych
Mateusz Bernat
e-mail: bernat@teatrwkrakowie.pl 

 
Kierownik Pracowni Perukarskiej
Elżbieta Orłowska
tel. + 48 12 424 45 31

Kierownik Pracowni Krawieckiej Damskiej: Grażyna Cichy
Kierownik Pracowni Krawieckiej Męskiej: Stanisława Baran
Kierownik Pracowni Rekwizytorskiej: Jerzy Gabryel

 

Główny Brygadier Sceny: Bogdan Wójcik
Brygadier Sceny: Marcin Dusza, Jacek Repetowski
Brygadier garderobianych: Ewa Jędrzejewska-Balicka, Marta Koziarska


Rzemieślnicy Teatralni:

Tapicer: Tadeusz Sobucki
Ślusarz: Wiesław Paszkot, Wiesław Stopa
Stolarz: Stanisław Chmiel, Grzegorz Sułowski
Malarz modelator: Łukasz Pipczyński, Ewa Pieronkiewicz

 

ZESPÓŁ DS. ENERGETYKI

Kierownik Zespołu ds. Energetyki:
Mariusz Wypych
Tel. + 48 12 424 45 67
e-mail: wypych@teatrwkrakowie.pl 

 

ARCHIWISTA ARCHIWUM AKT ADMINISTRACYJNYCH

Gabriela Kowacka
tel. + 48 12 424 45 62
e-mail: kowacka@teatrwkrakowie.pl