EN

Niepełnosprawność ruchu - MOS

DOJŚCIE DO BUDYNKU

Budynek znajduje się na ul. Rajskiej 12. Najbliższy przystanek to “Teatr Bagatela” znajdujący się przy ulicy Karmelickiej.

Zgodnie z ustawą o rehabilitacji społecznej i zawodowej osoba z niepełnosprawnością ma prawo przebywać na terenie obiektu z psem asystującym.

PARKING

Na ulicy Rajskiej mamy wyznaczone 4 miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami w strefie płatnego parkowania, ok. 1 m, 50 m, 100 m od budynku, po tej samej stronie co budynek.

TOALETA / SZATNIA / WINDA

Budynek jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową: posiada windę oraz szerokie przejścia między pomieszczeniami. Toalety i szatnia znajdują się na poziomie -1.

KASA BILETOWA

Na parterze znajduje się kasa biletowa oraz sala widowiskowa. Wszystkie spektakle grane na sali widowiskowej są dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową. 

10 miejsc dla osób poruszających się na wózkach znajduje się przed trybunami na poziomie 0.

W budynku znajduje się również Sala Kinowa (poziom -1). Niestety nie jest ona dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchu, ponieważ nie ma możliwości udostępniania miejsc dla osób poruszających się na wózku. Istnieje jedynie możliwość wjechania na pierwszy poziom schodów na sali kinowej (ostatni rząd) i zajęcie miejsca na pierwszym skrajnym fotelu kinowym. 

Obsługa Teatru zadba o Państwa wózek na czas trwania seansu i umieści go w bezpiecznym miejscu ze względu na bezpieczeństwo i przepustowość drogi ewakuacyjnej. Jeśli będą Państwo mieli konieczność skorzystania z wózka podczas seansu — obsługa jest cały czas do Państwa dyspozycji.
Dowiedz się o biletach dla Ciebie