EN
Na pomarańczowym tle szeroki biały pasek z kolażem stykających się czarno-białych zdjęć. Z lewej strony zdjęcie z czterema kobietami, które stojąc przodem odgrywają scenę.U dołu napis “Pokaz grupy Impro.KRK. To zdjęcie jest większe. Na drugim zdjęciu front głównego gmachu Teatru.

IMPRO KRK w Sylwestra

Lubisz spontan? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio się śmiałaś/śmiałeś? Chcesz zrzucić całoroczne napięcie, żeby lekko wejść w Nowy 2023 Rok? No to mamy wspaniałą wiadomość! Już dziś zapraszamy na Sylwestra z Impro KRK! Zagramy szampański pokaz, wtórować nam będzie muzyczny gość specjalny, nasz przyjaciel, gitarzysta i wokalista zespołu Sublokator - Marcin Rusek. Zaczynamy o 20.00, tak, żebyście po naszym pokazie (i lampce prosecco!) mogli pójść dalej w tany i przywitać Nowy Rok naładowani dobrą energią naszego wspólnego spotkania! Gorąco zapraszamy na Sylwestrowy wieczór z Impro KRK!!!

Improwizowane przedstawienie Grupy Impro Krk, opierające się na spontaniczności i tworzeniu scenariusza na oczach widzów.

Termin → 31.12.2022 o godz. 20:00
Miejsce → Scena MOS (ul. Rajska 12)
Cena biletu → 100 zł

Grupa Impro Krk jest powstałą w czerwcu 2016 roku, krakowską grupą improwizatorów. Składa się w większości z aktorów zawodowych, absolwentów krakowskiej PWST. W swojej pracy bazują na metodzie opracowanej przez Keitha Johnstone'a, jednego z prekursorów teatru improwizowanego na świecie. Ich mentorem jest Steen Haakon Hansen, wieloletni przyjaciel i współpracownik Jonstone'a, prowadzący wielokrotnie warsztaty w Teatrze Łaźnia Nowa a ostatnio również w krakowskiej Akademi Sztuk Teatralnych.

Inspiracją do przedstawień są często sugestie padające z widowni, a scenariusz jako taki nie istnieje. Przedstawienia nie zawsze jednak bywają komediowe, zdarza się że widzowie mogą oglądać sceny wzruszające, inspirowane rzeczywistością. Dzięki temu widz staję się świadkiem niepowtarzalnego wydarzenia. Na świecie zyskał popularność dzięki takim programom jak np. „Whose line is it anyway?”.

Członkami grupy są: Jacek Englisz, Aleksander Fiałek, Karina Grabowska, Mateusz Janicki, Michał Kitliński, Wiktor Loga-Skarczewski, Maciej Półtorak, Maciek Sajur, Zuzanna Skolias, Wanda Skorny, Maria Spiss, Olga Szostak oraz dwójka aktorów Teatru im. J. Słowackiego Marta Waldera i Krzysztof Piątkowski.

 

Czytaj wszystko