EN

Warsztaty taneczne dla osób z niepełnosprawnością wzroku

Ruch w musicalu „1989”- warsztaty taneczne dla osób z niepełnosprawnością wzroku

Bilety w cenie 15 zł. Ilość miejsc ograniczona.
Warsztaty skierowane do osób powyżej 16 roku życia.
Miejsce: Sala prób w Domu Machin (Miniatura), przy Placu Świętego Ducha 2.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
feiglewicz@teatrwkrakowie.pl
tel./SMS: 603 235 231

Warsztaty taneczne mają na celu przybliżyć osobom z niepełnosprawnością wzroku podstawy tańca street dance, którym inspirowany jest musical „1989” oraz zapoznać się z kulturą hip hop. Poprzez improwizację prowadzoną, pracę nad rytmem i dynamiką oraz dzięki poznaniu wybranych kroków wykorzystanych w spektaklu i ich znaczenia, uczestnicy zostaną przygotowani do doświadczenia przedstawienia „1989”. Warsztaty prowadzić będzie Paulina Narożnik, tancerka grająca w musicalu.

WAŻNE! Na zajęcia warto zaopatrzyć się w butelkę z wodą, wygodne buty sportowe oraz luźne ubrania, pozwalające na swobodny, nieskrępowany ruch.

 

                        Paulina Narożnik

 

fot. Justyna Warelis

Tancerka i choreografka, reprezentantka wrocławskiej sceny tanecznej, z którą związana jest od dwunastego roku życia. W kierunku tańca street dance i szeroko pojętej choreografii, rozwijała się latami, trenując, podróżując i szkoląc się na zajęciach u najlepszych tancerzy z całego świata m.in. w Los Angeles. Paulina od ponad 10 lat jest nauczycielką tańca i choreografką oraz instruktorką warsztatów tanecznych w Polsce i za granicą. Wielokrotnie brała też udział w projektach, pokazach i turniejach tanecznych zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych, reprezentując Polskę. Poza uczeniem tańca i tworzeniem choreografii, startuje niekiedy w walkach freestyle hip hop oraz gra na perkusji.

Czytaj wszystko
"1989" w Gdańsku "1989" w Poznaniu "1989" w Toruniu "1989" w Warszawie "Debil" w Grudziądzu "Debil" w Lublinie "Romeo i Julia" w Gdańsku "Spóźnione odwiedziny" w Tychach "SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY" w Lublinie "Znachor" w Jeleniej Górze "Znachor" w Opolu 1989 Act of Killing Act of Killing Agamemnon Berek, czyli upiór w moherze Bóg, ja i pieniądze Botticelli Chory z urojenia Debil Dobrze się kłamie Dwoje na huśtawce Dziady Dziady Goło i wesoło Hamlet IMPRO KRK IMPRO KRK Kobieta i życie Kobieta i życie Kto się boi Virginii Woolf? Kwiat paproci Lalka Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć Ludzie inteligentni Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus My Baby, czyli rodzinny biznes Nerwica Natręctw Niespodziewany powrót Noc Teatrów - Pani Bovary. Możliwa historia Noc Teatrów - Smok! Nowy Jork. Prohibicja O dwóch doktorach i jednej pacjentce O mało co... Opowieść wigilijna Pani Bovary. Możliwa historia Pani Pylińska i sekret Chopina Państwo / Der Staat POMOC DOMOWA Porwanie - Nowa komedia Artura Barcisia Prawda Proszę Państwa, Wyspiański umiera Rabacja Romeo i Julia Seks dla opornych Simona K. Wołająca na puszczy Siostrzeństwo / Sisterhood Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu Słoneczni chłopcy Smok! Smok! - spektakl na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw Spóźnione odwiedziny Sylwester w Krakowie: Ludzie inteligentni Szczeliny istnienia SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY Testosteron Turnus mija, a ja niczyja Tydzień, nie dłużej TYSIĄC NOCY I JEDNA. Szeherezada 1979 Wesele Wieczorek pożegnalny Wielki Gatsby Wstyd – komedia „Teściowie” w wersji teatralnej Wydarzenie zewnętrzne "BARABUUM" Wydarzenie zewnętrzne "Damski biznes" Wydarzenie zewnętrzne "Inteligenci" Wydarzenie zewnętrzne "Między łóżkami" Wydarzenie zewnętrzne "Optymiści czyli nasi w Egipcie" Wydarzenie zewnętrzne "Prywatna klinika" Wydarzenie zewnętrzne "Scenariusz dla trzech aktorów" Wydarzenie zewnętrzne "Wąsik - Jak się (nie) golić przed wizytą teścia" Zamknięci w Teatrze Zimowla Znachor Znachor żONa