EN
Zdjęcie przedstawia portret mężczyzny. Patrzy bokiem. Rękę opiera o podbródek. Jest zamyślony. Patrzy przed siebie. Ma kręcone krótkie  włosy blond. Lekki dwudniowy zarost. Okulary w czarnych oprawkach. Mężczyzna ubrany jest w koszulę w kolorze jasno brązowym. Zdjęcie jest minimalistyczne. Tło brudno białe.

Konrad Hetel dramaturg i scenograf

Konrad Hetel (urodzony w 1991) poeta, tłumacz i dramaturg

Biogram

Pracował w wydawnictwach Znak i a5 oraz jako sekretarz Joanny Olczak-Ronikier i asystent (współpraca dramaturgiczna) Krystiana Lupy przy Procesie w Teatrze Nowym w Warszawie.

W teatrze współpracował m.in. z Magdą Szpecht (Ostatnie zwierzęta w krakowskiej Łaźni Nowej), Martą Streker (Tragedia Coriolanusa Szekspira w Teatrze im. Bogusławskiego w Kaliszu) i Mikołajem Mikołajczykiem (Śmierć w Wenecji według autorskiego scenariusza w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku).

Jako dramaturg i dramatopisarz stale współpracuje z Radkiem Stępniem (m.in. Panna Julia Strindberga w Teatrze Ludowym, Studium o Hamlecie Wyspiańskiego i Danton w Teatrze Słowackiego, Śmierć komiwojażera Arthura Millera i Faust Goethego w Teatrze Wybrzeże, Kto zabił Kaspara Hausera w łódzkim Teatrze Jaracza, Matka Witkacego w Teatrze Nowym w Poznaniu, Słowacki umiera w Teatrze Starym, Studium o Hamlecie w AST, Bóg policzył dni w Teatrze Studyjnym).

Prowadzi fanpage z poezją ±1354.

Danton

w cyklu "Przywrócone arcydzieła"

Film

Scena MOS - Kino MOS

Termin → 9.05.2019
Miejsce → Kino MOS
Godzina → 19:00
Bilet → 12 zł

Goście:
Wojciech Pszoniak