Zapisz się
do newslettera Teatru!
Bądź na bieżąco z naszym repertuarem, nowościami
i ofertami specjalnymi.
Newsletter
Wprowadź poprawny email
wpisz swój e-mail
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera
Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).
Zapisz się
Skip to conent
EN
MENU
Spektakle dostępne
wyszukaj na stronie
EN
wyszukaj na stronie
Teatr im. Juliusza Słowackiego
Historia
Kurtyna Kobiet
Sceny
Zwiedzanie i wynajem Teatru
Edukacja
Paradyz
Dostępność
Programy i projekty
Zamówienia publiczne / Ogłoszenia / Praca
Archiwum Artystyczne i Biblioteka
Partnerzy Teatru i Patronat Medialny
Zbiórka na działalność artystyczną Teatru
Scena MOS
O MOS-ie
Przestrzeń
Przywrócone arcydzieła
Myślnik
Kultura Futura
Kino
Repertuar Kina Pod Baranami
Dom Rzemiosł Teatralnych
Miejsce
Historia budynku
Idea
Rzemiosło w teatrze
Galeria kostiumów i militariów
Magazyn kostiumów, mebli i rekwizytów
Repertuar
Spektakle
Zespół
Aktualności
Galerie
Kontakt
Bilety
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Zamówienia publiczne / Ogłoszenia / Praca
Kontakt
Menu
Zespół
Wybierz grupę
Dyrekcja
Aktorzy
Aktorzy współpracujący
Kuratorzy
Kierownicy i koordynatorzy
Reżyserzy
Scenarzyści, dramaturdzy
Kompozytorzy, autorzy muzyki
Scenografowie
Kostiumografowie
Choreografowie
Inni twórcy
Produkcja
Julia Skrzynecka
scenograf
Krzysztof Sendke
Reżyser światła
Jacqueline Sobiszewski
reżyser światła
Patrycja Węglarz
Adam Rymarz
Anna Serafińska
Jacek Kita
Klaudia Hartung-Wójciak
Maria Peszek
Sebastian Szul
Hashimotowiksa
Maciej Tomasiewicz
Jakub Kotynia
Wojciech Puś
Piotr Sędkowski
Łukasz Groszkiewicz
Ludmiła Dziasek
Dominik Petruk
Wojciech Zając
Aleksander Nowak
Volodymyr Serdiuk
Izabela Budzinowska
Jacek Wakar
Bronisław Maj
Danai Chondrokouki
Mariusz Golec
Monika Stolarska
Agata Kucińska
Bartłomiej Cwaliński
Zofia Justyńska
Piotr Mateusz Wach
Michał Rolnicki
Jacek Englisz
Ewelina Ciszewska
Adam "Łona" Zieliński
Łukasz Szkiłądź
tancerz Baletu Cracovia Danza
Michał Kępka
tancerz Baletu Cracovia Danza
Simon Bacik
tancerz Baletu Cracovia Danza
Anna Szklener
tancerka Baletu Cracovia Danza
Zuzanna Ruta
tancerka Baletu Cracovia Danza
Ewelina Keller
tancerka Baletu Cracovia Danza
Klaudyna Schubert
fotograf
Aleksandr Prowaliński
autor światła
Tomasz Gawroński
Adam A. Zduńczyk
Autor multimediów
Zdenka Pszczołowska
asystent reżysera
Natan Berkowicz
reżyser świateł i autor multimediów
Amadeusz Nosal
autor projekcji video
Anna Obszańska
asystent reżysera
Mira Smrek
Przygotowanie wokalne
Tomasz Leszczyński
Autor muzyki
Maciej Podstawny
Dramaturg
Olga Balowska
autorka animacji
Katarzyna Łuszczyk
Reżyser światła
Patrycja Mnich
Dramaturg
Paweł Penarski
Multimedia
Marta Heberle
reżyser świateł
Dawid Kozłowski
Zenon Fajfer
twórca i teoretyk literatury, redaktor
Andrzej Korzeniowski
Kierownik chóru
Michał Grabowski
reżyser świateł
Szymon Felkel / Saymoon Studio
wideo
Jędrzej Jęcikowski
Autor światła
Katarzyna Sobolewska
Asystent scenografa
Jakub Hader
Mapping
Jiří Bareš
Twórca lalki Małego Stasia
Paulina Góral
reżyser światła
Damian Pawella
Jakub Lech
Stanisław Radwan
autor muzyki
Justyna Projektant
kostiumy
Szymon Wysocki
kompozytor
Wojciech Stefaniak
scenograf
Grzegorz Chrapkiewicz
reżyser
Elektro Moon Vision
Multimedia
Tadeusz Widomski
Efekty kaskaderskie
Mikołaj Zieliński
muzyk
Piotr Lis
autor muzyki i multimediów
Wiktor Bagiński
Asystent reżysera, projektant multimediów
Hanna Maciąg
kostiumolog
Wiktor Rubin
reżyser
Karol Nepelski
autor muzyki
Przemysław Pilarski
scenarzysta, dramaturg
Maciej Igielski
reżyser światła
Giovanni Pampiglione
reżyser
Peter Mayer
Reżyseria światła