EN
Zdjęcie sceny, od góry ciemne, od dołu podświetlone różowym światłem. Na scenie zbudowany ołtarz w różowych kolorach z wielką m, złotą matką boską. Przed ołtarzem kozetka obok niej stoi kobieta. Po prawej stronie stragan typu “Szczęka” w różowym kolorze. Na straganie, na półkach kolorowe figurki matki boskiej. Przy nich tyłem stoi kobieta w różowej falbaniastej spódnicy i zielonych kozakach do kolan. Na pierwszym planie starszy mężczyzna stoi bokiem, ubrany w kolorowy sweterek.

Spotkanie warsztatowe, dla osób z niepełnosprawnością wzroku, wokół spektaklu "Znachor"

04.11.2022

Serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe wokół spektaklu Znachor 5 grudnia 2022 roku o godzinie 16.00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki przy ulicy Rajskiej 12.

Tytuł ten niektórym może być znany, jednak inscenizacja w reżyserii Jakuba Roszkowskiego otwiera przed widzem nowe możliwości interpretacyjne. Spektakl skłania do refleksji nad istotą współczesnego teatru oraz roli aktora.  W trakcie dyskusji przybliżymy historię osób, które przyczyniły się do Wielkiej Reformy Teatru. A wszystko będzie odbywać się na scenie w scenografii spektaklu.

Na warsztaty zapraszamy osoby z niepełnosprawnością wzroku, które były na spektaklu.

Zapisy na warsztaty prosimy przesyłać do 28 listopada na adres mailowy: mariolaruszaj@gmail.com.
Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty są bezpłatne.

Jeśli potrzebujesz asysty z przystanku Bagatela napisz proszę w mailu zgłoszeniowym.

Serdecznie zapraszamy!!