EN

Dobrze się kłamie - spektakl przeniesiony na 11.IV.2021!

Spektakl - Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

Szanowni Państwo,

spektakl „Dobrze się kłamie”, zaplanowany na 26.10.2020 w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, zostaje przeniesiony – na 11.04.2021. Miejsce pozostaje bez zmian, zmieniają się natomiast godziny: spektakl planowany na godz. 17.30 odbędzie się o 16.00, a spektakl planowany na godz. 20.00 odbędzie się o 18.30.

Niestety, ze względu na zbyt duże wypełnienie sali i konieczność zachowania reżimu sanitarnego wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie. Państwa bilety zachowują ważność.

Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny zostaliśmy zmuszeni przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o zachowanie biletu lub wybranie innego wydarzenia z naszej oferty. Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl.

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

zespół organizatora – Adria Art

 

Najbliższe terminy

90 minut
> 15

Spóźnione odwiedziny

Autor: Jordan Tannahill

Reżyseria, opracowanie tekstu, opracowanie muzyczne: Iwona Kempa

Spektakl - Teatr im. Juliusza Słowackiego - Dom Machin (Scena Miniatura)

Transmija online 29.01.2021, godz. 19:00 >> KUP DOSTĘP 
Bilet można kupić tylko przed upływem 30 min. od rozpoczęcia transmisji wydarzenia.

WAŻNE
Aby obejrzeć transmisję należy używać najnowszych wersji przeglądarek internetowych Google Chrome lub Mozilla Firefox, transmisja nie działa na przeglądarce Safari.

UWAGA!
15 minut przed transmisją emitujemy naszą kontrolną tablicę - odliczającą czas do startu, tak aby Państwo sprawdzili właściwe połączenie.

Zaczyna się trochę jak w Bogu mordu Yasminy Rezy: dwa małżeństwa spotykają się, by porozmawiać o problemie, który skłócił ich dzieci. Tym razem jednak nie będzie śmiesznie, bo i temat nie nastraja do żartów. Wykluczenie, hejt w internecie, wreszcie samobójstwo – to problemy, które porusza ten tekst i które rozpaliły pospektaklowe dyskusje wśród publiczności w Kanadzie czy na West Endzie. Jak ta historia może rezonować w Polsce? W dzisiejszej Polsce?

Spóźnione odwiedziny (tytuł angielski "Late Company"), to fascynująca sztuka niewystawianego dotąd w Polsce, a niezwykle już cenionego na świecie młodego kanadyjskiego artysty – Jordana Tannahilla. Wyreżyseruje ją powracająca do Teatru Słowackiego Iwona Kempa.

Gościnnie:

  • Aleksander Gałązka (AST) - Piotr
  • Jakub Suwiński (AST) - Kuba

Najbliższe terminy