EN
image/svg+xml

Wystawa "Integracja"

Na czym można siedzieć, na czym chcielibyśmy usiąść? Czy fotel nas utuli zwłaszcza, że ma na imię Dracula? Czy stół na zaskoczy?  Co nas oświeci? Czy kłębowisko splatanych, miękkich zwojów to kanapa czy dizajnerski węzeł gordyjski?  Co zmusi nas do wyprostowania pleców? Czy ubranie może być „inteligentne”?  Czy oryginalność wyklucza wygodę i komfort? Do końca lipca w Małopolskim Ogrodzie Sztuki pokaz „Integracja”. Prezentujemy prace pedagogów i studentów z Wydziału Architektury Wnętrz i Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Wystawa zbudowana jest z trzech części.

Pierwsza z nich to tegoroczne prace dyplomowe wykonane na licencjackich studiach niestacjonarnych w ramach specjalizacji Projektowanie Mebli na Wydziale Architektury Wnętrz. Druga pokazuje prototypy mebli z trzech Pracowni Projektowania Mebli na Wydziale Architektury Wnętrz z lat 2006-2018.

Na trzecią składają się wybrane projekty semestralne i dyplomowe z Wydziału Form Przemysłowych. Kolekcja prezentuje  szeroko rozumiany design, od mebli po środki transportu.    


Wszystkie trzy segmenty można oglądać w przestrzeniach MOS do dnia 2 lipca w godzinach 11.00-18.00.