EN

Zamknięci w Teatrze - zbieramy pieniądze na kontynuację produkcji serialu i rozpowszechnianie w sieci

Drodzy Widzowie!

Uruchomiliśmy naszą teatralną zbiórkę pieniędzy na zrzutka.pl. Chcemy Was prosić o wsparcie nas w tych trudnych czasach. Nie sprzedajemy biletów, ale będziemy wdzięczni za jakąkolwiek wpłatę, każda się liczy! Twoje pieniądze pozwolą nam przetrwać i realizować projekt "Zamknięci w Teatrze", który jest naszą obecnością w czasie kiedy jesteśmy zamknięci bez Was - naszych Widzów w teatrze.

Jaki jest Teatr Słowackiego nocą? Pusty, ciemny, zamknięty. Inny. Pociągający. I trochę straszny. Co lubi? Jak oddycha? Czym się karmi? Kto w nim jest, kiedy nikogo w nim nie ma? Sprawdzą to aktorzy Słowaka. Zebrani. Zamknięci każdy w oddzielnym pomieszczeniu. Niekoniecznie dobrowolnie. Chociaż… ten budynek to teraz nie takie złe miejsce. To bezpieczne miejsce. Bo na zewnątrz (a może i w nas) budzą się upiory…

Zamknięci w domach myśleliśmy, jakby się z Wami spotkać. Teraz już wiemy: powinniśmy się zamknąć dla Was. "Zamknięci w Teatrze" to nasza nowa, teatralno-serialowa produkcja. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

Konto do wpłacania na stronie zrzutka.pl >>

"Otwieram głowę"- piosenka z udziałem naszych aktorów