EN

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Nasz Teatr bierze udział udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pod nazwą Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 17-19 września 2021 r. Jest to akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.  
 

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich nasz Teatr przygotował specjalną promocję – na hasło FUNDUSZE EUROPEJSKIE będzie możliwość zakupu biletów na spektakl Powarkiwania drogi mlecznej w reż. Wojtka Klemma w promocyjnej cenie 50 zł (cena regularna 79 zł).

Bilety można zakupić wyłącznie w Kasie Teatru, ale istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc. Jedna osoba może kupić nie więcej niż dwa bilety w cenie promocyjnej. Ilość miejsc ograniczona. Oferta dotyczy spektakli granych w dniach 17, 18 września o godz. 19:00 oraz 19 września o godz. 18:00 na Scenie MOS przy ul. Rajskiej 12.


Ubiegłoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się we wrześniu 2020 r., po raz pierwszy była zorganizowana w nowej formule – całkowicie online. W tym roku wydarzenie odbywa się w formule hybrydowej.

Więcej informacji o wydarzeniach proponowanych w ramach akcji na stronie www.dniotwarte.eu