EN
Zdjęcie przypomina plakat. Na żółtym tle w centralnej części na środku biała kwadratowa powierzchnia. W środku zdjęcie twarzy dwóch kobiet. Po lewej stronie twarz aktorki Teatru. Jej głowa skierowana jest lekko w bok. Patrzy prosto przed siebie. Ma czarne włosy. Grzywkę. Ubrana jest w czarny golf. Ma poważny wyraz twarzy. Po prawej stronie blondynka w średnim wieku. Patrzy na wprost. Prawą dłoń opiera na podbródku. Uśmiecha się. Zdjęcie kobiet jest czarno-białe. Za nimi wielokąt w kolorze żółtym.

Dominika Bednarczyk oraz Maja Kleczewska nominowane do O!Lśnień 2022 Onetu

05.02.2022

Jesteśmy dumni! Nasza aktorka Dominika Bednarczyk oraz reżyserka spektaklu "Dziady" Maja Kleczewska zostały nominowane w KATEGORII TEATR do O!Lśnień 2022 Onetuwww.olsnienia.onet.pl

Gorąco zachęcamy do głosowania na Dominikę i Maję, które trwa do północy 25 lutego.

Reżyserka, pozostając w zgodzie z tekstem wieszcza, znalazła współczesny klucz do klasyki, który trafia do zespołu aktorskiego, widzów i krytyków. Dominika Bednarczyk w roli Konrada pokazuje cierpienie niedające się zamknąć w odległym romantyzmie. To najbardziej poruszająca kreacja Mickiewiczowskiego Konrada we współczesnym teatrze.

Relacja z wręczenia nagród w TVN w sobotę 5 marca 2022.