EN
image/svg+xml
Animacja do serialu online "Zamknięci w Teatrze" przedstawia w centrum zbliżenie na odręcznie narysowaną głowę starszego, łysego mężczyzny, który trzyma w ręce papierosa. Po jego prawej stronie znajduje się szafa a na jej półkach butelki, garnki i sztuće.

Finałowy, 17. odcinek „Zamkniętych w Teatrze” na żywo ze sceny Teatru w Krakowie

Artyści uwolnieni, potwory pokonane, premier gratuluje, a na wychodzących z budynku Teatru artystów … nikt nie czeka. Życie toczy się, jak gdyby nigdy nic.  Czy to na pewno powinno się tak skończyć? A może warto sprawdzić alternatywne zakończenie? Otworzyć głowy i przenieść się do zupełnie innego, onirycznego świata? Człowieku! Ty nie znikaj w szarej codzienności. Ty nad poziomy wylatuj!

Zapraszamy do obejrzenia finałowego, 17. odcinka serialu teatralnego pt. "Zamknięci w Teatrze".  Premiera, jak na serial teatralny przystało, odbędzie się nie w internecie, a na deskach teatralnej sceny. Najbliższa sobota, 27 czerwca, godzina 19:15 (po spektaklu „Born by Boney M.”).  Po zakończeniu emisji ostatniego odcinka bohaterowie serialu osobiście pojawią się na scenie. Dla widzów, którzy nie mają możliwości przyjścia do Teatru serial będzie dostępny online jeszcze tego samego dnia, po godzinie 20:00.

  • Scenariusz i reżyseria: Jakub Roszkowski
  • Zdjęcia i montaż: Paweł Penarski
  • Muzyka: Mateusz Bieryt
  • Produkcja: Kinga Kowalska
  • Obsada: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"