EN
Plakat promujący projekt “Zamknięci w Teatrze”. W formie kolażu zestawiono pastelową rycinę Jana Zawiejskiego przedstawiającą Teatr i archiwalne zdjęcie zespołu aktorskiego Teatru. Twarze postaci ze zdjęcia zastąpiono karykaturalnymi maskami. Przedstawiają one przesadne reakcje, zwierzęta, baśniowe stwory.

Zamknięci w Teatrze
serial teatralny online

  • Transmisja na Facebooku
  • Premiera: 01.05.2020

Śledźcie nasz profil na → Facebooku

 

 

 

Jaki jest Teatr Słowackiego nocą? Pusty, ciemny, zamknięty. Inny. Pociągający. I trochę straszny. Co lubi? Jak oddycha? Czym się karmi? Kto w nim jest, kiedy nikogo w nim nie ma? Sprawdzą to aktorzy Słowaka. Zebrani. Zamknięci każdy w oddzielnym pomieszczeniu. Niekoniecznie dobrowolnie. Chociaż… ten budynek to teraz nie takie złe miejsce. To bezpieczne miejsce. Bo na zewnątrz (a może i w nas) budzą się upiory…

Zamknięci w domach myśleliśmy, jakby się z Wami spotkać. Teraz już wiemy: powinniśmy się zamknąć dla Was. Zamknięci w Teatrze to nasza nowa, teatralno-serialowa produkcja. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

Zapowiedź → 1 kwietnia 2020 r.
Premiera pierwszego odcinka → 4 kwietnia 2020 r. - link >
Kolejne emisje na Facebooku w każdą środę i sobotę o godz. 20:00


Zamknięci w Teatrze
Scenariusz i reżyseria: Jakub Roszkowski
Zdjęcia i montaż: Paweł Penarski
Muzyka: Mateusz Bieryt
Obsada: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

 

Czytaj wszystko

Intro do teatralnego serialu online

Odcinek 1 - NOWE OTWARCIE

Odcinek 2 - GIRL POWER

Odcinek 3 - WIELKA TO MOŻE BYĆ NOC

Odcinek 4 - LOVE IS IN THE AIR

Odcinek 5 - GDY ROZUM ŚPI

Odcinek 6 - ŚWIATY RÓWNOLEGŁE

Odcinek 7 - OUTSIDE THE BOX

Odcinek 8 - BUDZĄ SIĘ DEMONY >>

Odcinek 9 - OPEN MIKE >>

Odcinek 10 - UWIERZ W DUCHA >>

Odcinek 11 - SŁOWAK KONTRATAKUJE >>

Odcinek 12 - Dzień Teatru Publicznego / Zamknięci w teatrze

Odcinek 13 - Dawno, dawno temu...

Odcinek 14 - Zemsta na wroga

Odcinek 15 - Mrówki

Odcinek 16 - HAPPY END

Finałowy, 17. odcinek „Zamkniętych w Teatrze” na żywo ze sceny Teatru w Krakowie

Artyści uwolnieni, potwory pokonane, premier gratuluje, a na wychodzących z budynku Teatru artystów … nikt nie czeka. Życie toczy się, jak gdyby nigdy nic.  Czy to na pewno powinno się tak skończyć? A może warto sprawdzić alternatywne zakończenie? Otworzyć głowy i przenieść się do zupełnie innego, onirycznego świata? Człowieku! Ty nie znikaj w szarej codzienności. Ty nad poziomy wylatuj!

Zapraszamy do obejrzenia finałowego, 17. odcinka serialu teatralnego pt. „Zamknięci w Teatrze”.  Premiera, jak na serial teatralny przystało, odbędzie się nie w internecie, a na deskach teatralnej sceny.  Najbliższa sobota, 27 czerwca, godzina 19:15 (po spektaklu „Born by Boney M.”).  Po zakończeniu emisji ostatniego odcinka bohaterowie serialu osobiście pojawią się na scenie. Dla widzów, którzy nie mają możliwości przyjścia do Teatru serial będzie dostępny online jeszcze tego samego dnia, po godzinie 20:00.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"

Patronat

Współfinansowanie 12 odcinka serialu

Instytut Teatralny

"1989" w Gdańsku "1989" w Poznaniu "1989" w Toruniu "1989" w Warszawie "Debil" w Lublinie "Romeo i Julia" w Gdańsku "Spóźnione odwiedziny" w Tychach "SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY" w Czarnolesie "Znachor" w Jeleniej Górze "Znachor" w Opolu 1989 Act of Killing Act of Killing Agamemnon Balladyna Berek, czyli upiór w moherze Bóg, ja i pieniądze Botticelli Chory z urojenia Debil Dobrze się kłamie Dwoje na huśtawce Dziady Dziady Goło i wesoło Hamlet IMPRO KRK IMPRO KRK Kobieta i życie Kobieta i życie Kto się boi Virginii Woolf? Kwiat paproci Lalka Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć Ludzie inteligentni Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus My Baby, czyli rodzinny biznes Nerwica Natręctw Niespodziewany powrót Noc Teatrów - Pani Bovary. Możliwa historia Noc Teatrów - Smok! Nowy Jork. Prohibicja O dwóch doktorach i jednej pacjentce O mało co... Opowieść wigilijna Pani Bovary. Możliwa historia Pani Pylińska i sekret Chopina Państwo POMOC DOMOWA Porwanie - Nowa komedia Artura Barcisia Prawda Proszę Państwa, Wyspiański umiera Rabacja Romeo i Julia Seks dla opornych Simona K. Wołająca na puszczy Siostrzeństwo / Sisterhood Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu Słoneczni chłopcy Smok! Smok! - spektakl na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw Spóźnione odwiedziny Sylwester w Krakowie: Ludzie inteligentni Szczeliny istnienia SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY Testosteron Turnus mija, a ja niczyja Tydzień, nie dłużej TYSIĄC NOCY I JEDNA. Szeherezada 1979 Wąsik - Jak się (nie) golić przed wizytą teścia Wieczorek pożegnalny Wstyd – komedia „Teściowie” w wersji teatralnej Zamknięci w Teatrze Zimowla Znachor Znachor żONa