EN
Cztery kobiety siedzą na matach do jogi, są odwrócone plecami do fotografa. Na schodach przed nimi na macie siedzi jeszcze jedna kobieta, ustawiona przodem do pozostałych. Wszystkie splatają dłonie nad głowami. Po prawej i lewej stronie na kolumnach zawieszono czarne telewizory w złoconych ramach. W tle zdobiona klatka schodowa Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Joga w Teatrze

28.07.2022

Joga z ELLE Polska w Teatrze Słowackiego za nami.

W środę 27 lipca 2022 r. w naszym Teatrze, mieliście Państwo okazję wspólnie ćwiczyć jogę z ELLE Polska!
Zajęcia poprowadziła Iwona Gajko - ilovejoga.
Przyjść mógł każdy, bez względu na stopień zaawansowania.
Skupiliśmy się głównie na pozycjach stojących, rozciągających i odprężających, które pomogły zintegrować ciało, umysł oraz oddech. Wyciszając, pozwoliły na chwilę relaksu i spokoju w urokliwych wnętrzach teatralnego westybulu.

Iwona Gajko - Jest dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2021/2022) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim o stopniu nauczycielskim LEVEL 3. Praktykuje jogę od 2002r, a naucza od 2004r.
Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego. W 2019 roku założyła Szkołę Jogi ilovejoga w Krakowie.

Ćwiczymy dla zdrowia, relaksu i dobrego samopoczucia, dlatego dla każdego uczestnika przygotowaliśmy wyjątkowy upominek od ELLE. W torbie pełnej relaksu znalazły się najnowsze wydanie ELLE oraz zestaw Bielenda Beauty Milky.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia. Cieszymy się, że pomysł jogi w naszym Teatrze tak bardzo przypadł Wam do gustu.
Dziękujemy ELLE Polska. Dziękujemy Iwonie Gajko z ilovejoga, i firmie Bielenda za kosmetyczne prezenty.