EN

Koncert THE NECKS

22 marca, o godz. 19.00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki wystąpi legendarne australijskie trio THE NECKS kolejnym wykonawcą cyklu "Something must break", którego kuratorem jest Artur Rojek.

Bilety już w sprzedaży!

Ceny: 50 zł; w dniu koncertu 60 zł - dostępne online, w kasie Teatru oraz kasie MOS (na dwie godziny przed każdym wydarzeniem).

Zapraszamy serdecznie!

Australijskie trio THE NECKS

Największe trio na świecie - pisał o nich Geoff Dyer z New York Timesa. Podobnych komplementów nie szczędzą The Necks nie tylko dziennikarze, ale i muzycy. Karl Hyde, wokalista Underworld, określił wspólny występ z triem mianem jednego z najważniejszych w swojej całej karierze. W ciągu trzech dekad działalności The Necks współpracowali m.in. Brianem Eno, Ilanem Volkovem i Swans. Ich dobrym "znajomym" jest także krajan z Antypodów - Nick Cave. W styczniu bieżącego roku otwierali jego występy podczas australijskiego tournee. W lutym ukazał się natomiast już 17 w dorobku tria album "Unfold". The Necks będą go promować także w Polsce. Zespół przyjął zaproszenie Artura Rojka i wystąpi w Krakowie na scenie MOS, jako kolejny wykonawca projektu Something Must Break.