EN
Zdjęcie to plakat w formie grafiki. W centralnej części na środku rysunek przedstawiający mózg. W jego wnętrzu białe paski w różnym kierunku przypominające drogę. Na białych grubych kreskach  narysowane kolorowe samochody, autobusy, domy. Nad mózgiem na środku napis czerwonymi literami Sen Alicji.  Pod rysunkiem na środku napis “czyli jak działa mózg”. Rysunek jest prosty, przejrzysty. Tło jest białe.

Słuchowisko "Sen Alicji"

Miło nam poinformować, że zespół aktorski naszego Teatru nagrał audiobooka "Sen Alicji, czyli jak działa mózg" na podstawie bestsellerowej książki Jerzego Vetulaniego, Marii Mazurek i Marcina Wierzchowskiego.

Książka, która światło dzienne ujrzała w 2017 roku, została zabawnie zilustrowana przez Marcina Wierzchowskiego. Tym razem w podróż po ludzkim umyśle zabierają młodych czytelników aktorzy naszego Teatru, którzy przenieśli tę niezwykłą książkę w świat słów, dźwięków i muzyki.


To będzie fascynująca podróż nie tylko dla tych najmłodszych. Jesteście ciekawi, jak działa mózg? Skąd pochodzą nasze sny?

Przedstawiamy zespół odpowiedzialny za realizację słuchowiska:

Adaptacja i reżyseria: Jakub Roszkowski

Muzyka i postprodukcja: Mateusz Bieryt

Obsada: Lidia Bogaczówna, Dorota Godzic, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Tomasz Augustynowicz, Mateusz Bieryt, Tomasz Międzik, Dominik Stroka, Tomasz Wysocki.

Producent: Bartosz Jelonek

Audiobook został zrealizowany we współpracy z Wydawnictwem WAM.