EN
Na zdjęciu producent Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie Bartosz Jelonek. Fotografia przedstawia głowę i klatkę piersiową mężczyzny. Tło jest białe. Twarz mężczyzny wypełnia większą przestrzeń zdjęcia. Znajduje się w centralnej części. Młody mężczyzna patrzy prosto przed siebie. Ma niebieskie oczy osadzone blisko siebie. Szczupła, jasna twarz, wąskie usta. Ma miły wyraz twarzy. Mężczyzna ma krótkie, proste włosy blond zaczesane do góry, mocniej ścięte boki. Ubrany jest w czarny golf i czarną skórzaną kurtkę.

Bartosz Jelonek Producent

Teatr to nieustanne spotkanie i cały czas nowe wyzwania. Teatr zasysa. Im się głębiej w niego wchodzi, tym więcej oczekuje, ale jak się go pokocha potrafi dać wiele w zamian.

Oprócz teatru dobra literatura, ciekawy serial, inspirujący ludzie, muzyka i sport.

Biogram

Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Wiedzy o Teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Teatrze im. Juliusza Słowackiego pracuje od 2013 roku początkowo w dziale literackim i koordynacji pracy artystycznej, a od 2018 jako producent.

Do tej pory pracował przy spektaklach: Kwiat paproci reż. Jakub Krofta, Lalka reż. Wojtek Klemm, Wanda reż. M. Warsicka, Kariera Artura Ui reż. R. Brzyk, Minia-tour. Muzyczne Biuro Podróży, oraz przy projekcie Zagubieni w Teatrze. Zajmuje się również produkcją spotkań Krakowskiego Salonu Poezji.

Od stycznia 2017 roku do czerwca 2018 roku był producentem cyklu Sztuka Myślenia.


Rozmowa w ramach projektu Jak działa Teatr?

http://www.jakdzialateatr.pl/app/blog/24