EN
Grafika. Tło w kolorze brudnej zieleni. W dolnym prawym rogu postać mężczyzny widocznego do wysokości klatki piersiowej. Czarne włosy, twarz bez oczu nosa i ust. Na lewym uchu słuchawka z mikrofonem. Ubrany w marynarkę, koszulę i krawat. Przed nim otwarty czarny laptop.

Wideolekcje – jak budować relacje z uczniami pracując zdalnie

Doskonalenie kompetencji z zakresu komunikacji niewerbalnej, budowania własnego wizerunku, rozwijanie umiejętności moderowania pracy zespołowej – to tylko niektóre tematy warsztatów realizowanych we współpracy z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

25 sierpnia rozpoczynamy kolejny już cykl warsztatów z aktorami Teatru im. Juliusza Słowackiego skierowanych do nauczycieli szkół, przedszkoli oraz placówek oświatowo-wychowawczych. Pierwsze spotkanie, które odbędzie się online, będzie dedykowane wideolekcjom i budowaniu relacji z uczniami. W czasie warsztatów przedstawione zostaną narzędzia do panowania nad własnym ciałem i emocjami, które mają kluczowe znaczenie w kreowaniu wizerunku podczas wystąpień online. Omówione zostaną również zagadnienia związane z aranżacją przestrzeni, kompozycją i kadrowaniem obrazu.

Warsztaty Wideolekcje – jak budować relacje z uczniami pracując zdalnie poprowadzi Grzegorz Łukawski – aktor Teatru im. J. Słowackiego, związany z nim od początku swojej artystycznej drogi po ukończeniu krakowskiej PWST. Ma za sobą udział w wielu projektach filmowych i telewizyjnych. Jest autorem i wykonawcą wielu szkoleń z zakresu rozwoju personalnego dedykowanym różnym grupom zawodowym.

Więcej na stronie: https://mcdn.edu.pl/wideolekcje-jak-budowac-relacje-z-uczniami-pracujac-zdalnie/