EN
Czarno-białe zdjęcie młodej ładnej kobiety. kobieta widoczna z profilu, ma puszczone gładkie, długie, ciemne włosy z przedziałkiem na środku czoła. Ma spokojny i łagodny wyraz twarzy, ma przymknięte oczy i lekko opuszczoną głowę. Obok niej fragment pleców i kitki innej kobiety.

Ferie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego – Warsztaty aktorskie

19.01.2023

UPDATE! REKRUTACJA ZAKOŃCZONA !

Ferie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego – Warsztaty aktorskie - to projekt warsztatów prowadzonych przez aktorkę naszego Teatru – Hannę Syrbu, która w Zespole pojawiła się zaraz po wybuchu wojny w Ukrainie.

Zapraszamy osoby z Polski i z Ukrainy (16-24 lata) oraz ich opiekunów (maks. 15 os. w grupie).

Terminy:
29, 30, 31.01.23 (w godz. 11.00-13.00) – grupa 1
8, 9, 10.02.23 (w godz. 11.00-13.00) – grupa 2

Wstęp:
wolny – warsztaty zorganizowane w ramach Zadania „Kraków Wspólnie – Integracja. Ferie” organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa, UNICEF oraz Fundację Internationaler Bund Polska
 
Opis warsztatów
Obejmować będą one dwa cykle w których dwie grupy piętnastu osób w wieku 16-24 lat (zarówno z Polski, jak i z Ukrainy) spotykać się będą przez trzy dni i pracować nad ekspresją aktorską oraz głosem. W warsztatach wspomagać Prowadzącą będzie tłumacz, uczestnikom zapewnione będą napoje, a wszystko odbędzie się na Sali prób Teatru. Każdy uczestnik otrzyma po zakończeniu cyklu warsztatów dyplom potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: banas@teatrwkrakowie.pl.

Więcej informacji:

 

Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).