EN
Zdjęcie przedstawia plakat. W dolnej części  na środku zarys budynku Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Budynek jest narysowany białą kredką. Plakat jest minimalistyczny, prosty. Dominują dwa kolory biały i fioletowy. Tło jest jasno  fioletowe.

sKRRt zaprasza do Teatru Słowackiego!

03.03.2023

Konkurs Recytacji Rapu (sKRRt) to oddolna inicjatywa, która łączy ze sobą dwa pozornie różne bieguny kultury – rap i teatr. Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia mają szansę wyrecytować teksty swoich ulubionych piosenek w aranżacji typowo kojarzonej raczej ze spektaklami teatralnymi.

SKRRt to jednak nie tylko przestrzeń, która pozwala na łamanie stereotypów dotyczących kultury i odkrywania jej nowych przestrzeni – to również okazja do tego, by pomagać innym. Już po raz trzeci inicjatywa wspiera Fundację dla Dzieci z Cukrzycą. Podczas wydarzenia zbierane będą środki, które mają pomoc młodym osobom, których dotknęła cukrzyca.

Wydarzenie odbywa się 14 kwietnia na scenie Teatru Słowackiego i jest otwarte dla wszystkich. Wejściówki można zdobyć wypełniając formularz, który wkrótce udostępnimy.