EN
image/svg+xml
fot. Greg Noo-Wak © Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie

Spektakl "Stary Testament - reanimacja" zakwalifikowany do konkursu!

Z radością informujemy, że spektakl "Stary Testament - reanimacja" w reżyserii Agaty Dudy-Gracz zakwalifikował się do 25. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. 

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Dominik Gac, Andrzej Lis, Henryk Mazurkiewicz, Piotr Morawski, Jacek Sieradzki, Sandra Szwarc i Zuzanna Berendt. 

 

Spektakl "Staty Testament - reanimacja" gramy na Dużej Scenie Teatru im. J. Słowackiego w listopadzie w dniach: 6, 7, 8, 9 o godz. 19.00 i 10 listopada o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!

KUP BILET >

 

Organizatorem Konkursu jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Konkurs finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Stary Testament - reanimacja

Scenariusz i reżyseria: Agata Duda-Gracz

Premiera: 05.05.2018

Spektakl

Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

Najbliższe terminy
140 min.
> 18 EN

Spektakl z napisami w języku angielskim i ukraińskim UA.

Świetnie znana krakowskiej publiczności Agata Duda-Gracz zdecydowała się specjalnie dla naszego teatru napisać scenariusz inspirowany Starym Testamentem.