EN

Wynajem

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie dysponuje do wynajęcia kilkoma salami o różnym charakterze, wielkości oraz wyposażeniu technicznym. Nasze sale są w większości dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Oferujemy do wynajęcia następujące pomieszczenia:
Duża Scena mieszcząca około 600 osób
Foyer dla około 100 osób
Małopolski Ogród Sztuki dla około 300 osób
Scena Dom Machin (Miniatura) dla około 100 osób
Dom Rzemiosł również dla około 100 osób.

Duża Scena

- postrzegana jako ekskluzywny „salon Krakowa”, z przepiękną, trzypoziomową, klimatyzowaną widownią to wspaniałe miejsce do organizacji wydarzeń artystycznych, ale także konferencji, kongresów, sympozjów, dużych wizerunkowych imprez firmowych oraz elitarnych spotkań. Dużym atutem jest możliwość wykupienia na wyłączność spektaklu z repertuaru Teatru.

Układ widowni Dużej Sceny

Westybul oraz foyer

o łącznej powierzchni 200 m² mogą być wykorzystane na bankiety lub służyć jako powierzchnia wystawiennicza.
W ramach wynajmu udostępniamy sprzęt najnowszej generacji (wykaz załączników poniżej), zapewniając kontrahentom supernowoczesne ekrany, projektory, urządzenia akustyczne, oświetlenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną oraz obsługę publiczności. Wynajmując przestrzeń Dużej Sceny najemca do dyspozycji otrzymuje przestrzeń sceniczną z podstawowym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym Teatru. Istnieje możliwość wypożyczenia kolejnych specjalistycznych urządzeń za dodatkową opłatą zgodnie z ustalonymi przez Teatr cenami. Teatr dysponuje dużym zasobem realizatorów z ogromnym doświadczeniem zawodowym, od wielu lat pracujących przy produkcjach teatralnych – jest możliwość zaproszenia ich do współpracy. Zapewniamy profesjonalną obsługę widza – bileterów, szatniarzy – ich praca jest dodatkowo płatna.

MOS

Ponadto Teatr im. Juliusza Słowackiego oferuje wynajem przestrzenie w Małopolskim Ogrodzie Sztuki przy ulicy Rajskiej 12.

MOS to:
- sala widowiskowa na max 299 osób (388 m2 )
- sala kinowa (78 miejsc, projektor DCP)
- Galeria MOS ( przestrzeń wystawiennicza)

W przestrzeni MOS-u mieści się wielofunkcyjna sala widowiskowa umożliwiająca ( dzięki 2 składanym trybunom) zróżnicowany układ sceny i widowni  Ta mobilność pozwala na organizację rozlicznych imprez kulturalnych ( konferencje, spektakle, koncerty, pokazy filmowe) i dostosowania aranżacji miejsca do potrzeb wydarzenia.

W MOS działa również nowoczesna sala kinowa, która oferuje 78  miejsc dla widzów spragnionych wysokiej jakości oglądanych filmów. Cyfrowy projektor jest dostosowany do projekcji tradycyjnych oraz do filmów powstałych w technologii 3D.

Kontakt

Duża Scena i Dom Machin:

Elżbieta Bielik - Kierownik zespołu ds. organizacji imprez
tel. 12 424 45 27
kom. (+48) 601 78 21 21 (tylko w sprawie wynajmu teatru)
bielik@teatrwkrakowie.pl
MOS:

Agnieszka Goławska - Koordynator ds. organizacji imprez w MOS
tel. 12 306 78 43 
golawska@teatrwkrakowie.pl