EN

Oferta dla najmłodszych

Poznajcie dwie z naszych propozycji dedykowanych najmłodszym widzom.

Kupując bilet na najbliższe spektakle "Smoka" w reż. Jakuba Roszkowskiego - czyli od piątku, 19 lutego do niedzieli 21 lutego (gramy o godz. 18:00) będziecie mogli otrzymać wejściówki na spektakl "Piotruś Pan i Jakub Hak" w reż. Magdaleny Miklasz na marzec (12, 13 lub 14 marca) w prezencie. Tak - dobrze czytacie - BEZPŁATNIE!

UWAGA!
Pula wejściówek jest ograniczona - wyłącznie do wyczerpania miejsc na kameralnej widowni. Zatem im szybciej się zdecydujecie, tym pewność, że skorzystacie z naszej oferty!

Wejściówki (w tej samej ilości co zakupione bilety) będą do odbioru w Biurze Rezerwacji Biletów po okazaniu biletów ze spektaklu SMOK!

Smok!

Tekst i reżyseria: Jakub Roszkowski

Premiera: 04.11.2019

Spektakl

Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

90 minut
> 7 EN UKR

Zafascynowani światami z Hobbita, Harrego Pottera czy Gry o tron zapominamy o naszej rodzimej mitologii: o naszych prasłowiańskich bogach, bohaterach i bestiach. Żyją oni w naszej świadomości najczęściej tylko w zinfantylizowanej, odpustowej formie. A gdyby spróbować faktycznie wybrać się do tamtego świata?

Piotruś Pan i Jakub Hak

wg. J. M. Barriego

Reżyseria: Magdalena Miklasz

Premiera: 29.11.2020

Spektakl

Krakowski Salon Ekonomiczny NBP w Narodowym Banku Polskim, ul. Basztowa 20

Najbliższe terminy

90 minut
> 7

Bilety → informacja w Biurze Rezerwacji Biletów 12 424 45 25; 12 424 45 28

Dla wszystkich, którzy znają historię Piotrusia Pana i dla widzów, którzy do Nibylandii przeniosą się po raz pierwszy, Teatr Słowackiego w Krakowie przygotowuje całkiem nową opowieść o Wiecznym Chłopcu, Wendy, potężnych Wróżkach i słynnym piracie Jakubie Haku, czerpiącą garściami z blasku oryginału.