EN

Niepełnosprawność ruchu - Bilety

Osobie z udokumentowaną niepełnosprawnością przysługuje bilet zgodnie z cennikiem, asystent ma prawo do zakupu biletu w cenie 1 zł.

Cennik: https://teatrwkrakowie.pl/cennik-biletow


Bilet online: 

Bilet można kupić wchodząc na stronę: https://teatrwkrakowie.pl/bilety, następnie klikając na biało czerwony prostokąt z napisem “KUP ONLINE”, który przekierowuje na stronę z repertuarem. W repertuarze, po prawej stronie każdego wydarzenia/spektaklu znajduje się kolejny przycisk “BILETY”. Po kliknięciu, przekierowuje on do kolejnej podstrony, na której można dokonać wyboru miejsca i formy płatności.


Bilet zakupiony online można wydrukować lub pokazać obsłudze bileterskiej w wersji elektronicznej przy wejściu do budynku.


Bilet na wystawę znajdującą się w Domu Rzemiosł na ul. Radziwiłłowskiej 3, można kupić przy wejściu na wystawę, bez wcześniejszej rezerwacji. 

Wstęp 10 zł,  asystent ma prawo do zakupu biletu w cenie 1 zł. Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów dostępności w Biurze Informacji i Rezerwacji Biletów.


Rezerwacje: https://teatrwkrakowie.pl/bilety


Biuro Informacji i Rezerwacji Biletów:
tel. 12 424 45 28;12 424 45 25 (pn-pt 9.00-16.00)
kontakt sms: 603 235 231 (pn-pt 9.00-16.00)
e-mail: bilet@teatrwkrakowie.pl


Prosimy o kontakt co najmniej 3 dni przed wizytą w teatrze w celu szczegółowego omówienia naszej współpracy w dniu spektaklu.

Odbiór: https://teatrwkrakowie.pl/bilety

Bilet zakupiony online można wydrukować lub pokazać obsłudze bileterskiej w wersji elektronicznej przy wejściu do budynku. https://teatrwkrakowie.pl/bilety

Osoby z niepełnosprawnością, poruszające się na wózku zapraszamy po odbiór biletów bezpośrednio do Biura Informacji i Rezerwacji Biletów (prawa strona budynku, od pl. Św. Ducha) czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00.

Zabytkowa konstrukcja budynku nie pozwala na zniwelowanie progu znajdującego się przed wejściem, dlatego w celu odbioru biletu, po przybyciu na miejsce, prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorami dostępności pod numerem 12 424 45 25, lub 12 424 45 28, który osobiście wyda Państwu bilet.

Możliwy jest również odbiór biletu w dniu spektaklu (pół godziny przed spektaklem) po wcześniejszym zgłoszeniu w Biurze Informacji i Rezerwacji Biletu. Podczas wizyty prosimy o poinformowanie przy wejściu obsługę bileterską o odbiorze biletu z kasy i przejście z tą osobą przez westybul do Kasy Teatru w celu odebrania biletu.