EN

Dominika Kozłowska

Aktorka, osoba niesłysząca, absolwentka ROE – Studium Aktorstwa we Wrocławiu na kierunku aktorstwo z wynikiem celującym (2020), członkini Fundacji Migawka w Krakowie.

Biogram

Występowała w spektaklu „Wojna w niebie” w reżyserii Dominiki Feiglewicz, którego premiera odbyła się 30 czerwca 2018 w Cricotece w Krakowie. Spektakl otrzymał nagrodę podczas II edycji konkursu „The Best Off” za najlepszy spektakl teatru niezależnego.

Brała udział w spektaklu online „Zosia” w reżyserii Marty Streker w Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu (2020), w spektaklu „Kopakonan – opowieści o kobiecie foce” w reżyserii Grzegorza Grecasa (2021), „Back to Beckett” w reżyserii Jarosława Freta w Teatrze ZAR we Wrocławiu (2022), “Serce ustało” w reżyserii Marzeny Sadochy w Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu (2022), Grała główną rolę w spektaklu „Opowieści z wielkich bloków” w reżyserii Marty Streker we Wrocławskim Teatrze Lalek (premera 5 marca 2022 roku). „Wojnokraka” w reżyserii Grzegorza Grecasa w Teatrze Pinokio w Łodzi (2023).

Występowała w filmie „Samotność”, w video-art „Oj, chmielu” oraz „A to w Polska właśnie” realizowanego przez Fundację Migawka. Seria literackich podcastów “O kobiecym ciele” występowała w filmie “Głos”, “Cień” i “Emocjonalny dziennik przygód” realizowanego przez Fundacja Sztuka Łączenia. Była ambasadorką kampanii „Nie wierzysz? Nie musisz! Wystarczy, że wiesz!”. Brała udział w projekcie „Migawki” we Wrocławiu. Była ambasadorka kampanii „Jestem artystą”, której bohaterami są artyści i artystki z niepełnosprawnością.

Nigdy się nie poddaje.

Aktualnie w obsadzie

Romeo i Julia

Spektakl - Scena MOS - Scena MOS

Rola: Julia

Najbliższe terminy

grudzień
śr 06 12:00
grudzień
śr 06 19:00
grudzień
czw 07 19:00
50 minut
EN

"Romeo i Julia" w Gdańsku

W ramach 27. Festiwalu Szekspirowskiego

Spektakl - Teatr Wybrzeże, Gdańsk

Rola: Julia

50 minut