EN
Na zdjęciu aktorka Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie Agnieszka Judycka. Fotografia przedstawia głowę i klatkę piersiową kobiety. Tło jest białe. Twarz kobiety w wieku około trzydziestu pięciu lat wypełnia większą przestrzeń zdjęcia. Znajduje się w centralnej części. Aktorka patrzy prosto przed siebie. Ma niebieskie duże oczy osadzone głęboko. Długie proste, włosy do ramion w kolorze blond. Jasna, szczupła twarz, duże usta pomalowane na czerwono. Ubrana w granatową bluzkę oraz żakiet w ciemnym kolorze.

Agnieszka Judycka-Cappuccino aktorka

Po co ludziom teatr w czasach, kiedy każdy ma swój ulubiony serial? Z pozoru to drugie może z powodzeniem zastąpić pierwsze. A jednak tu wracam. I nie tylko wtedy, gdy to moja praca. Wracam po magię żywego spotkania i z fascynacji tą przedziwną alchemią aktor-partner-widz, która co wieczór doprowadza nas w inne miejsca. Wracam z ciekawości, by doświadczać kolejnych równoległych światów i przecierać oczy ze zdumienia. Wracam po to, co autentyczne, po to, co przemienia, i po to, co dotyka we mnie tego czułego miejsca, w którym wszyscy jesteśmy tożsami. Nie dzieje się tak zawsze, ale warto wracać.

Biogram

Urodzona w 1983 roku. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. W latach 2006-2011 związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie. 

Od 2012 roku jest w zespole Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Zagrała m.in. w: Obcym Alberta Camus w reż. Anny Smolar (2012), Maskaradzie Michaiła Lermontowa w reż. Nikołaja Kolady (2013), Braciach Dalcz i S-ka Tadeusza Dołęgi-Mostowicza w reż. Wojciecha Kościelniaka (2014), Romeo i Julii Williama Szekspira w reż. Marcina Hycnara (2015), Wyzwoleniu Stanisława Wyspiańskiego w reż. Radosława Rychcika (2017).

Pracuje w dubbingu, nagrywa audiobooki, śpiewa, a widzom telewizyjnym znana jest także z licznych seriali.

Za role w Bezimiennym dziele Stanisława Ignacego Witkiewicza w reż. Jana Englerta (AT w Warszawie, 2005) i Opowieściach Hollywoodu Christophera Hamptona w reż. Marii Komorowskiej (AT w Warszawie, 2006) otrzymała główne nagrody na festiwalach szkół teatralnych w Łodzi i Bratysławie.

Aktualnie w obsadzie

Hamlet

Spektakl - Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

Rola: Ofelia

120 minut
> 15 EN UKR

Kobieta i życie

Spektakl - Teatr im. Juliusza Słowackiego - Dom Machin

Rola: (dublura)

1 h 10 minut

Więcej

Kobieta i życie - spektakl w Katowicach

Spektakl - Gramy w: Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach

Rola: (dublura)

1 h 10 minut

Opowieść wigilijna

Spektakl - Scena MOS - Scena MOS

Rola: MADAME SMETANA - WRÓŻKA / FANNY / ŻONA FREDA / DUCH PRZYSZŁYCH ŚWIĄT

1 h
> 7

Rabacja

Spektakl - Teatr im. Juliusza Słowackiego - Dom Machin

Rola: Szlachcianka

90 min.
> 15

Smok!

Spektakl - Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

Rola: KATSUMI SHUN, DRZEWICA 1

90 minut
> 7 EN UKR

Turnus mija, a ja niczyja

Operetka sanatoryjna

Spektakl - Scena MOS - Scena MOS

Rola: SIOSTRA WANDA (dublura), INWESTORKA V / SŁOTWINKA (dublura)

110 minut
> 15 EN UKR

Wesele

Spektakl - Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena

Rola: MARYNA (dublura) / RACHEL (dublura)

2h 40 min (bez przerwy)
> 15