EN

Adam A. Zduńczyk Autor multimediów

Urodzony 20 lutego 1991 roku w Krakowie artysta multimedialny i koncepcyjny, performer, kurator oraz twórca wideo. Magister Intermediów ASP i Filozofii. Założyciel i prezes stowarzyszenia KAFE (Kolektywu Artystycznych Form Eksperymentalnych).

Główną osią jego zainteresowań jest projektowanie doświadczeń i rytuałów oraz wiwisekcja fenomenu spotkania. Bada granice obecności, szczególnie w kontekście nowych technologii i post-sztuki. W swoich pracach oscyluje między performansem, teatrem, a spotkaniem.

Biogram

Ekolog amator – ostatnio zajmuje go kwestia ponownego zadziczenia Ziemi i możliwościami z tym związanymi. Jego prace były pokazywane w Polsce i Europie (m. in. Paryż, Praga, Ryga, Wenecja, Berlin, Budapeszt, Bratysława, Belgrad).

Autor: Gustave Flaubert

Reżyseria: Gosia Jakubowska Raczkowska

Premiera: 04.12.2021

Spektakl

Teatr im. Juliusza Słowackiego - Dom Machin

Najbliższe terminy

czerwiec
sob 29 19:00
Wyprzedane
Bilet do teatru
czerwiec
nd 30 19:00
1h i 10 min

Kim jest dzisiaj Pani Bovary? Czy w ogóle jest?
Jest.
Żoną, matką, kobietą, człowiekiem o wysokim potencjale twórczym, osobą realizującą cudze potrzeby, potrzeby społeczeństwa, nierzadko wierząc, że to jej własne potrzeby. Emma Bovary jest bohaterką tragedii. Młodą osobą chcącą zachować swoje życie, a jednocześnie chcącą to życie opuścić, matką rozdartą między żałowaniem macierzyństwa a miłością do córki, która jest przeszkodą na drodze do - być może - szczęścia.