EN

Warsztaty filmowe „Remake, reboot, sequel, prequel, spin-off”

> 18

Zapraszamy na warsztaty filmowe skierowane do osób niesłyszących, niedosłyszących i słyszących, podczas których będziemy rozwijać zainteresowanie filmem i poznawać działanie poszczególnych zawodów filmowych, tak by wynikiem naszego spotkania był nakręcony przez nas film w PJM.

Wejdziemy w role operatora, reżysera i aktora. Nauczmy się pracy przed kamera jak i za kamerą.

Warsztaty tłumaczone na PJM.

Zaproszenie w PJM

GDZIE?

Dom Rzemiosł Teatralnych, Radziwiłłowska 3

KIEDY?

(musisz być obecny na wszystkich zajęciach)

18.03.2023 (sobota), godz. 11 – 14.30, 16.30 – 21.00
19.03.2023 (niedziela), godz. 11 – 13, 15-17

DLA KOGO?

Zapraszamy osoby od 18 roku życia. Warsztaty są otwarte zarówno dla osób z doświadczeniem filmowym, jak i dla osób bez doświadczenia filmowego.

Liczba miejsc jest ograniczona.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Musisz wypełnić ten formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf266laXeWxjFq49pI81cF8khOucCYVU4IlS75TTlGa6eBpfA/viewform?usp=pp_url

Na wysłanie zgłoszenia masz czas do 11 marca. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Bilet: 5 zł, płatne w dniu wydarzenia.

KTO PROWADZI?

Paweł Penarski - absolwent operatorstwa filmowego na praskim FAMO (Film Academy of Miroslav Ondricek), reżyser i operator filmowy od wielu lat współpracujący z Fundacją Migawka (kampania filmowa "Głuchy nie znaczy głupi", film "Samotność"). Reżyser teledysków, twórca projekcji i animacji do spektakli teatralnych, a także zwiastunów sztuk teatralnych dla wielu instytucji kultury w Polsce (m.in. Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatr im. W. Gombrowicza w Gdyni, Teatr Stary w Lublinie, Teatr Bagatela, Teatr Nowy Proxima w Krakowie).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorkami:
Dominika Feiglewicz: feiglewicz@teatrwkrakowie.pl
Katarzyna Peplinska – Pietrzak: peplinska.katarzyna@gmail.com

Warsztaty realizowane są w ramach przedsięwzięcia grantowego „Dostępny Teatr im. J. Słowackiego - poprawa dostępności oferty kulturalnej Teatru”

finansowanego z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z grantu „Kultura bez barier" w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

"1989" w Gdańsku "1989" w Poznaniu "1989" w Toruniu "1989" w Warszawie "Debil" w Lublinie "Romeo i Julia" w Gdańsku "Spóźnione odwiedziny" w Tychach "SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY" w Czarnolesie "Znachor" w Jeleniej Górze "Znachor" w Opolu 1989 Act of Killing Act of Killing Agamemnon Balladyna Berek, czyli upiór w moherze Bóg, ja i pieniądze Botticelli Chory z urojenia Debil Dobrze się kłamie Dwoje na huśtawce Dziady Dziady Goło i wesoło Hamlet IMPRO KRK IMPRO KRK Kobieta i życie Kobieta i życie Kto się boi Virginii Woolf? Kwiat paproci Lalka Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć Ludzie inteligentni Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus My Baby, czyli rodzinny biznes Nerwica Natręctw Niespodziewany powrót Noc Teatrów - Pani Bovary. Możliwa historia Noc Teatrów - Smok! Nowy Jork. Prohibicja O dwóch doktorach i jednej pacjentce O mało co... Opowieść wigilijna Pani Bovary. Możliwa historia Pani Pylińska i sekret Chopina Państwo POMOC DOMOWA Porwanie - Nowa komedia Artura Barcisia Prawda Proszę Państwa, Wyspiański umiera Rabacja Romeo i Julia Seks dla opornych Simona K. Wołająca na puszczy Siostrzeństwo / Sisterhood Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu Słoneczni chłopcy Smok! Smok! - spektakl na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw Spóźnione odwiedziny Sylwester w Krakowie: Ludzie inteligentni Szczeliny istnienia SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY Testosteron Turnus mija, a ja niczyja Tydzień, nie dłużej TYSIĄC NOCY I JEDNA. Szeherezada 1979 Wąsik - Jak się (nie) golić przed wizytą teścia Wieczorek pożegnalny Wstyd – komedia „Teściowie” w wersji teatralnej Zamknięci w Teatrze Zimowla Znachor Znachor żONa