EN

Koncert Moon Duo
w ramach projektu "Something Must Break"

Termin → 18 października 2019

Ceny biletów:
80 zł
65 zł - przedsprzedaż do końca września
35/40 zł - zniżki OFF

MOON DUO AND EMMANUEL BIARD – znakomity zespół MOON DUO z San Francisco, założony w 2009 roku tworzą Erik „Ripley”Johnson oraz SanaeYamada. Psychodeliczne, krautrockowe brzmienia mieszają się z chłodną elektroniką.

Jedną z głównych inspiracji muzyków jest twórczość alternatywnych i awangardowych brytyjskich i amerykańskich grup rockowych takich jak Spacemen 3, Suicide czy Silver Apples. Oszałamiający efekt przynosi połączenie transowych wokali, przerażających syntezatorów i mocy gitary.

Ich najnowsza płyta „Occult Architecture” to hymn do niewidzialnych struktur występujących w cyklicznych rytmach natury oraz szczególna oda do dnia i nocy. Składający się z dwóch części album najpierw eksploruje lekkość, a potem ciemność w dźwięku Moon Duo.

Zespół znalazł genialnego partnera do współpracy – artystę sztuk wizualnych z Manchesteru - Emmanuela Biarda. Dobrze znany w kręgach muzyki elektronicznej Biard produkuje wspaniałe instalacje wizualne dla producentów i artystów na całym świecie. Pracował intensywnie z klubem Fabric w Londynie, a także z Warehouse Project w Manchesterze, a w ostatnich latach stworzył koncepcje oświetlenia na żywo dla Eviana Christa, Daedulusa i Fatimy Al Qadiri.

Czytaj wszystko

Zapowiedź

Something Must Break | Moon Duo