EN
image/svg+xml

Koncert zespołów Buskers Band i Ancymon

  30 marca w MOS koncert dwóch młodych energetycznych zespołów Buskers Band i Ancymon. Każdy z nich generuje sporą dawkę emocji na swoich koncertach, jednak gdy połączą swoje siły efekty bywają zaskakujące.

  Buskers Band to grupa sześciu studentów z krakowskich uczelni, których połączyła wspólna pasja do muzyki rozrywkowej. Zainspirowani twórczością, kreatywnością oraz energią zagranicznych street band’ów wypełniają przestrzenie dawką pozytywnej i głośnej muzyki! To co ich wyróżnia to z pewnością rytmiczne groovy na bębnach, ostre brzmienie dwóch trąbek, przenikliwy dźwięk puzonu, ciężkie brzmienie saksofonu, a także… "wielki zderzacz hadronów"

  Skład:
  Rafał Gaj - tuba
  Karol Gajdziński - trąbka
  Mateusz Mizio - puzon
  Krzysztof Śliwa - trąbka
  Oskar Wajda - saksofon
  Mateusz Wiśniowski - perkusja

   

  ANCYMON
  To młody, założony w 2016 roku krakowski zespół, który wnosi na polską scenę rockową nowe, alternatywne brzmienia. Grupa wykonuje autorski materiał z tekstami w języku polskim napisanymi i śpiewanymi przez charyzmatycznego i energicznego wokalistę – Jaśka Mamonia. Jego hipnotyzujący głos idealnie współgra z porywającym brzmieniem gitary, potężną dawką basu, oraz rytmicznym groovem bębnów. Dodatkowego smaku wszystkim utworom dodaje brzmienie sekcji dętej (saksofonu i puzonu).

  Zespół ma w swoim repertuarze zarówno bardzo mocne i energiczne kawałki, które ponoszą tłumy na koncertach, jak i te wolniejsze, melancholijne, które skłaniają do refleksji i przemyśleń.

  Skład zespołu:
  Jan Mamoń – wokal
  Grzegorz Motyl – gitara
  Mateusz Mizio - puzon
  Grzegorz Łukawski – bas
  Krzysztof Zakrzewski – perkusja
  Mateusz Woźniak – saksofon

   

  Czytaj wszystko