EN

Nie martw się kolego. KONCERT

19 lipca 2023 r. spłonął w Jazowsku rodzinny dom naszego aktora, Mateusza Bieryta. Nikomu na szczęście nic się nie stało, ale spłonął cały dobytek. Więcej – poza ścianami, dachem, meblami i majątkiem spłonęło coś znacznie ważniejszego – dom. Od razu rozpoczęła się zrzutka, którą wsparło ponad 3500 osób. Wszyscy pomagaliśmy, by rodzina Bierytów zdołała odbudować budynek, który potem mógłby potem na nowo stawać się domem.

Surowe pomieszczenia już stoją, ale koszty takiej budowy są ogromne, a środki wciąż niewystarczające. Dlatego postanowiliśmy zorganizować koncert, by przypomnieć o tej sytuacji. Koncert, w czasie którego Mateusz wraz z aktorkami i aktorami Teatru Słowackiego i zaproszonymi bliskimi i przyjaciółmi (m.in. Krzysztof Globisz, Modest Ruciński czy  Patryk ‘Bober’ Bobrek) zabierze nas wszystkich w muzyczną podróż przez świat, w którym międzyludzka solidarność, wewnętrzna siła i wspólnotowa energia mogą i budować domy, i przenosić góry.

Zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego słuchania, śpiewania, współodczuwania i wspierania tych, którzy tego wsparcia potrzebują!

Link do zrzutki>>

WYKONAWCY:
Sara BIERYT
Kornela GAC
Karolina KAMIŃSKA
Julia LATOSIŃSKA
Mirka SMREK
Bianka RUCIŃSKA
Karolina WIERZBICKA
Maks BIERYT
Mateusz BIERYT
Patryk BOBER Bobrek
Wojtek DOLATOWSKI
Krzysztof GLOBISZ
Modest RUCIŃSKI
Antek SZTABA
Zuzanna SKOLIAS-PAKUŁA
Daniel MALCHAR

Kierownik muzyczny 
Jasiek Kusek

Producentka
Oliwia Kuc