EN

Warsztaty taneczne dla g/Głuchych, słabosłyszących i słyszących

Ruch w musicalu „1989”- warsztaty taneczne dla osób g/Głuchych, słabosłyszących i słyszących

Bilety w cenie 15 zł. Ilość miejsc ograniczona.
Warsztaty skierowane do osób powyżej 16 roku życia.
Miejsce: Dom Rzemiosł Teatralnych (sala prób), przy ulicy Radziwiłłowskiej 3.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
feiglewicz@teatrwkrakowie.pl
tel./SMS: 603 235 231

Warsztaty taneczne mają na celu przybliżyć osobom z niepełnosprawnością słuchu podstawy tańca street dance, którym inspirowany jest musical „1989” oraz zapoznać się z kulturą hip hop. Poprzez improwizację prowadzoną, pracę nad rytmem i dynamiką oraz dzięki poznaniu wybranych kroków wykorzystanych w spektaklu i ich znaczenia, uczestnicy zostaną przygotowani do doświadczenia przedstawienia „1989”. Warsztaty prowadzić będzie Paulina Narożnik, tancerka grająca w musicalu.

WAŻNE! Na zajęcia warto zaopatrzyć się w butelkę z wodą, wygodne buty sportowe oraz luźne ubrania, pozwalające na swobodny, nieskrępowany ruch.

 

                        Paulina Narożnik

 

fot. Justyna Warelis

Tancerka i choreografka, reprezentantka wrocławskiej sceny tanecznej, z którą związana jest od dwunastego roku życia. W kierunku tańca street dance i szeroko pojętej choreografii, rozwijała się latami, trenując, podróżując i szkoląc się na zajęciach u najlepszych tancerzy z całego świata m.in. w Los Angeles. Paulina od ponad 10 lat jest nauczycielką tańca i choreografką oraz instruktorką warsztatów tanecznych w Polsce i za granicą. Wielokrotnie brała też udział w projektach, pokazach i turniejach tanecznych zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych, reprezentując Polskę. Poza uczeniem tańca i tworzeniem choreografii, startuje niekiedy w walkach freestyle hip hop oraz gra na perkusji.

Czytaj wszystko
"Znachor" w Opolu 1989 1989 / spektakl w Gdańsku 1989 / spektakl w Poznaniu 1989 / spektakl w Toruniu 1989 / spektakl w Warszawie 1989 / transmisja live Act of Killing Act of Killing Agamemnon Berek, czyli upiór w moherze Bóg, ja i pieniądze Botticelli Chory z urojenia Debil Debil / spektakl w Grudziądzu Dobrze się kłamie Dwoje na huśtawce Dziady Dziady Goło i wesoło Hamlet IMPRO KRK IMPRO KRK Kobieta i życie Kobieta i życie Kto się boi Virginii Woolf? Kwiat paproci Lalka Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć / spektakl w Gdańsku Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć / spektakl w Kaliszu Ludzie inteligentni Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus My Baby, czyli rodzinny biznes Nerwica Natręctw Niespodziewany powrót Noc Teatrów - Pani Bovary. Możliwa historia Noc Teatrów - Smok! Nowy Jork. Prohibicja O dwóch doktorach i jednej pacjentce O mało co... Opowieść wigilijna Pani Bovary. Możliwa historia Pani Pylińska i sekret Chopina Państwo / Der Staat Państwo / Der Staat - spektakl w Łodzi Państwo / Der Staat - spektakl w NTM Nationaltheater Mannheim POMOC DOMOWA Porwanie - Nowa komedia Artura Barcisia Prawda Proszę Państwa, Wyspiański umiera Rabacja Romeo i Julia Romeo i Julia / spektakl w Gdańsku Romeo i Julia / spektakl w Qinhuangdao City Seks dla opornych Serce ze szkła. Musical Zen Simona K. Wołająca na puszczy Siostrzeństwo / Sisterhood Słoneczni chłopcy Smok! Smok! - spektakl na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw Spóźnione odwiedziny Sylwester w Krakowie: Ludzie inteligentni Szczeliny istnienia SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY / spektakl w Warszawie Testosteron Turnus mija, a ja niczyja Tydzień, nie dłużej TYSIĄC NOCY I JEDNA. Szeherezada 1979 WĘDRÓWKA NABU Wesele Wieczorek pożegnalny Wielki Gatsby Wstyd – komedia „Teściowie” w wersji teatralnej Wydarzenie zewnętrzne "BARABUUM" Wydarzenie zewnętrzne "Boeing Boeing" Wydarzenie zewnętrzne "Damski biznes" Wydarzenie zewnętrzne "Inteligenci" Wydarzenie zewnętrzne "Kim jest pan Schmitt?" Wydarzenie zewnętrzne "Kwartet" Wydarzenie zewnętrzne "Między łóżkami" Wydarzenie zewnętrzne "Optymiści czyli nasi w Egipcie" Wydarzenie zewnętrzne "Prywatna klinika" Wydarzenie zewnętrzne "Scenariusz dla trzech aktorów" WYDARZENIE ZEWNĘTRZNE "SZALONE NOŻYCZKI" Wydarzenie zewnętrzne "Wąsik - Jak się (nie) golić przed wizytą teścia" Wydarzenie zewnętrzne: "Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu" Zamknięci w Teatrze Zimowla Znachor Znachor żONa