EN
image/svg+xml

Wielki Rock dla Małych Serc
koncert

  • Teatr im. Juliusza Słowackiego - Duża Scena
  • Premiera: 17.03.2019

  17 marca o godz. 18:00 zapraszamy na niezwykły koncert w którym udział wezmą Mateusz Ziółko i Marek Piekarczyk. Koncert poprowadzą Iwona Chamielec oraz Mateusz Janicki.

  Mateusz Ziółko - zwycięzca Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (debiuty) oraz III edycji The Voice of Poland. pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako dziecko od nauki gry na pianinie. Mając 15 lat założył swój pierwszy zespół. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorów oraz sympatię widzów.


  Marek Piekarczyk - legenda polskiej sceny muzycznej. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show “The Voice of Poland”, oraz współprowadzący audycję radiową “Rock&Roll’owa Historia Świata” w RMF FM. Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W koncercie Marek Piekarczyk Akustycznie znajdują się ballady rockowe ale również piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test i TSA, a także innych wykonawców w nowych ciekawych aranżacjach, które w połączeniu z głosem Marka dają słuchaczowi możliwość do dobrej zabawy, wspomnień i ucieczki od współczesnych stereotypów muzycznych. 

  Damian Ukeje - zaczął być znany szerokiej publiczności w roku 2011, gdy trafił do programu The Voice Of Poland. Jego charakterystyczny, szczery głos natychmiast pomógł mu zaskarbić sympatię widzów i zapewnił wygraną. Niecały rok później ukazał się debiutancki album sygnowany nazwiskiem wokalisty. Płytę zapowiadał singiel „Bezkrólewie” - jak twierdzi sam artysta, utwór będący „fuzją buntu i rockowej szarpaniny”. Numer bardzo szybko wspiął się na szczyty rockowych list przebojów polskich rozgłośni radiowych. Podsumowaniem rocznej działalności zespołu było III miejsce w plebiscycie Antyradio na PŁYTĘ ROKU 2013. Ukeje stanął na podium w towarzystwie takich grup jak Hunter i Coma. Ukoronowaniem sukcesów w 2013 roku była nominacja do FRYDERYKÓW 2014 JAKO DEBIUT ROKU! 

  Więcej na temat koncertu >

   

  Po koncercie odbędzie się spotkanie organizatorów i sponsorów.

  Czytaj wszystko