EN
image/svg+xml

OTWIERAMY głowy
koncert plenerowy

  • skwer na placu św. Ducha

Data → piątek, 19 czerwca, godz. 20.30
Miejsce → skwer na placu św. Ducha (lub wewnątrz teatru na Dużej Scenie - w przypadku złej pogody)

Drodzy Widzowie!

Po trzech miesiącach przerwy nareszcie otwieramy nasz Teatr i ogłaszamy repertuar na najbliższe dwa miesiące.

Po tygodniach izolacji, po dziesiątkach spotkań online i obcowania ze sztuką tylko poprzez ekran monitora, po zamknięciu fizycznym i psychicznym… OTWIERAMY! Otwieramy teatr. Otwieramy możliwość spotkań. Otwieramy magiczne światy. Otwieramy serca. Otwieramy głowy.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek z naszych spektakli w ramach obchodów Dni Małopolski. Tylko ten jeden raz, na otwarcie. Przed teatrem. Zespół artystyczny na balkonie, publiczność na placu Świętego Ducha. W reżimie sanitarnym, ale znowu razem, znowu na żywo. Czekaliśmy na ten moment długo. Mamy nadzieję, że Wy również. Dlatego spotkajmy się. W bezpieczny sposób przenieśmy się do muzycznych światów z naszych przedstawień. Otwórzmy głowę. Na nowe.

Zagra dla Was zespół muzyczny w składzie:

  • Krzysztof Augustyn - gitara basowa
  • Mateusz Krystian - instrumenty klawiszowe
  • Maksymilian Szelągiewicz - gitara elektryczna
  • Bartłomiej Szczepański - instrumenty perkusyjne

UWAGA!

100 pierwszych osób, które zakupi bilety na nasze czerwcowe i lipcowe spektakle otrzyma darmowe wejściówki na koncert. Ponadto przygotowaliśmy dodatkową pulę biletów do zakupu. Bilety już są dostępne w sprzedaży online, a od poniedziałku, 8 czerwca będzie można je kupić osobiście w Biurze Obsługi Widza w godz. 10:00 – 14:00 w teatralnym budynku przy placu św. Ducha 1 (wyłączając 11 i 12 czerwca).

#zamknięciwteatrze# - ale BEZPIECZNI! 
Zasady przebywania w Słowaku >>

Czytaj wszystko

Wydarzenie odbywa się w ramach Święta Małopolski 2020