EN
image/svg+xml
© Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie
© Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie

Zagubieni w teatrze
Nocne zwiedzanie

  ok 120 min.
  > 15
  Najbliższe terminy

  Zwiedzanie tylko w języku polskim.

  Ta wizyta /projekt/spektakl z pewnością przebije popularnością amerykański serial LOST, o rozbitkach na tajemniczej wyspie. To nocne doświadczanie teatru, historii i duchów, które zamieszkują jego mury. Pełna napięcia i nagłych zwrotów akcji wędrówka jest jedyną w swoim rodzaju możliwością zobaczenia pomieszczeń i zakamarków, które na co dzień strzeżone są przed okiem widza.

  Cena biletu → 80 zł

  Zakup biletu jest jednocześnie wyrażeniem zgody na użycie wizerunku widza dla celów promocyjnych Teatru m.in w wydawnictwach, na stronie internetowej www.teatrwkrakowie.pl i w mediach społecznościowych.

  Jeżeli macie mocne nerwy oraz poczucie humoru przeżyjecie ciekawą przygodę, poznacie tajemnice jednej z najstarszych polskich scen. Nocą gmach teatru ożywa, to co oczywiste za dnia, po zmierzchu zmienia swoje oblicze. Poddajcie się próbie, wsłuchajcie w bijące serce teatru i głosy jego odwiecznych mieszkańców.

  Nocne zwiedzanie "Zagubieni w Teatrze" rozpoczyna się przy wejściu do kasy Teatru, dlatego prosimy o ubranie się w sposób adekwatny do warunków atmosferycznych.

  Informujemy, że ze względu na specyfikę i charakter zwiedzania, wydarzenie nie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

  Przewidziana aktywność ruchowa (do pokonania sześć pięter budynku)!

  Spektakl przeznaczony dla widzów, którym nie dolega:
  - lęk klaustrofobiczny,
  - lęk przed ciemnością,
  - lęk przed wysokością.

  Teatr zastrzega sobie prawo do odwołania zwiedzania jeśli nie uzbiera się wystarczająca ilość osób.

  Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane na zwiedzanie.

  Czytaj wszystko

  teaser #1