EN
image/svg+xml
© Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie
© Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie

Zagubieni w teatrze
Nocne zwiedzanie

  ok 120 min.
  > 15
  Najbliższe terminy

  Ta wizyta /projekt/spektakl z pewnością przebije popularnością amerykański serial LOST, o rozbitkach na tajemniczej wyspie.To nocne doświadczanie teatru, historii i duchów, które zamieszkują jego mury. Pełna napięcia i nagłych zwrotów akcji wędrówka jest jedyną w swoim rodzaju możliwością zobaczenia pomieszczeń i zakamarków, które na co dzień strzeżone są przed okiem widza.

  Jeżeli macie mocne nerwy oraz poczucie humoru przeżyjecie ciekawą przygodę, poznacie tajemnice jednej z najstarszych polskich scen. Nocą gmach teatru ożywa, to co oczywiste za dnia, po zmierzchu zmienia swoje oblicze. Poddajcie się próbie, wsłuchajcie w bijące serce teatru i głosy jego odwiecznych mieszkańców. Nocne zwiedzanie przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych.

  Nocne zwiedzanie "Zagubienie w Teatrze" rozpoczyna się przy wejściu do kasy Teatru.

  W związku z faktem, że nocne zwiedzanie rozpoczyna się przed budynkiem Teatru prosimy o ubranie się w sposób adekwatny do warunków atmosferycznych.

  Teatr zastrzega sobie prawo do odwołanie zwiedzanie jeśli nie uzbiera się wystarczająca ilość osób.

  Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane na zwiedzanie.

  Uczestnikom „Nocnego zwiedzania Teatru” zapewniamy możliwość skorzystania z parkingu znajdującego się bezpośrednio przy Teatrze, w promocyjnej cenie 15 pln za postój. Miejsce parkingowe udostępniamy za okazaniem biletu na Nocne zwiedzanie w dniu wydarzenia na 40 minut przed jego rozpoczęciem i do 30 minut po zakończeniu. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca na parkingu pod numerem 883 999 954. Dojazd do parkingu od ulicy Basztowej (kierowców dojeżdżających do posesji i parkingu nie obowiązuje zakaz skrętu w ul. Szpitalną).

  Cena biletu :

  • 80 zł

  Czytaj wszystko