EN

Sylwester 2020/2021 → CUD MNIEMANY, CZYLI KRAKOWIACY I GÓRALE
transmisja online

> 15

Transmija online 31 grudnia o godz. 20;00 >> KUP DOSTĘP 
Bilet można kupić tylko przed upływem 30 min. od rozpoczęcia transmisji wydarzenia. 

WAŻNE
Aby obejrzeć transmisję należy używać najnowszych wersji przeglądarek internetowych Google Chrome lub Mozilla Firefox, transmisja nie działa na przeglądarce Safari.

UWAGA!
15 minut przed transmisją emitujemy naszą kontrolną tablicę - odliczającą czas do startu, tak aby Państwo sprawdzili właściwe połączenie.

Kończy się trudny, 2020 rok.  Trudny dla nas wszystkich, trudny dla kultury. My jednak – tak jak przez cały pandemiczny czas – nie poddajemy się smutkom i przede wszystkim: GRAMY! Gramy dla Was, na żywo, chociaż online. A właściwie #łonline, bo chcemy zaprosić Was na roztańczony, pełen polskich smaków i swojskiej muzyki country spektakl CUD MNIEMANY, CZYLI KRAKOWIACY I GÓRALE w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego.

Razem zakończmy stare i rozpocznijmy nowe. Wkroczmy razem do nowego świata 2021 roku. Bądźcie z nami tego jedynego w swoim rodzaju dnia. Bądźcie z nami i wspierajcie chwiejącą się kulturę. Kupcie wsporniki, dla siebie, rodziny, dla pracowników, dla znajomych, wchodźcie na platformę play.krakow i świętujcie z nami. Macie siłę, by wspierać nas mocniej? Kupcie wsporniki i napiszcie życzenia, które będziemy puszczać podczas sylwestrowej transmisji. A jeśli jesteście prawdziwymi mocarzami, to zapraszamy Was do nagrania życzeń, które wyemitujemy przez spektaklem lub zapraszamy na scenę Teatru, by stamtąd życzyć wszystkim masy dobra na nowy 2021 rok.

Dzięki Wam działamy. Wy jesteście naszą siłą. Liczymy na Wasze wsparcie.

Widzimy się 31 grudnia na Sylwestrze #łonlajn!

Czytaj wszystko

Regulamin usługi sprzedaży biletów na spektakle transmitowane online przez Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Kup wspornik, wesprzyj Teatr

Krzysztof Głuchowski - Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Kup wspornik, wesprzyj Teatr

Andrzej Grabowski - aktor